Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok, ha a gyereke...

Ti mit szólnátok, ha a gyereketek stewardess lenne?

Figyelt kérdés

Már régóta érdekel, a keleti légitársaságojhoz amúgy is 21 évtől lehet jelentkezni. Rengeteg ott dolgozóval beszéltem, szereztem anyagokat.


Részben itthonról is mennék el, mert nagyon rossz a helyzet, csak nem tudom mit szólnának, meg mások is... Mert ahogy állok, legszívesebben a világvégére is elmennék... Az egyetem sem megy, de leginkább az itthoni helyzet a katasztrófa...


4-5 évig csinálnám, buliznék, akkor lenne annyi pénzem, hogy valahol letelepedjek, saját erőből...


Komolyan gondolom, naponta tanulok. Nagyon jól megy már az angol, folyékony.


Egyedül attól félek, hogy folyton beteg lennék, mert így is beteges vagyok, ha annyi emberrel érintkeznék, akkor meg végképp.



2018. dec. 24. 23:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Jelenleg építésznek tanulok, de utálom. Most vagyok 21. Nem szeretnék ebben dolgozni.


A szüleim elváltak, mostohaapámmal nem jövünk ki.

2018. dec. 24. 23:14
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Unokatesóm Qatar airways járaton stewardess. Tévedsz ha azt hiszed, hogy állandóan buliznál, és baromi jól keresnél. Bármily meglepő lesz neked, de nem keresnek jól a stewardesek. Jó magam Angliában élek, és diplomám sincs, mégis jobban keresek az unokatesómnál.
2018. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

1. Ezzel semmi baj nincs, a nyelv létszükséglet ma. De: csak angollal ebben a szakmában nem jutsz tovább fapadosnál. Ami nem fizet annyit, hogy te önerőből túl sok dolgot kihozz. Ahhoz előre kell haladni itt is, évek, több nyelv, tapasztalat, már ha bekerülsz, mert nehéz. Nem csak kinézet és egy nyelv. Azon kívül keleti társaságoknál 35 felett, ha nem leszel vezető utaskísérő, akkor lapát. Utóbbi jó, de a stabil kapcsolatot felejtsd el, nem lesz rá időd. Tapasztalat.


2. Lesz ez, de ebből ki lehet öregedni. Mi lesz utána? Semmi nincs a kezedben. Semmi végzettség vagy tapasztalat. Egy szóval, én befejezném a sulit, megtanulnék még 2 nyelvet és utána talán kipróbálnám ezt.

2018. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Az biztos hogy sokan érintkeznének beléd jó pénzért.főleg a pilóták.Megfizetnek,neked meg úgyis kell a pénz.De ha nincs veszítenivalód akkor miért is ne.
2018. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem innen akarok nyugdíjba menni, max. nagyon 5 évig csinálnám...


A mostani helyzetnél, meg az elpazarolt éveknél, ennél ahhol lakom, minden jobb.


Az egyetem nem, megy, ezt nem tudom, miért említettem meg. Egy az folyton beteg vagyok, tanulni itt nem tudok, rengeteget csúszok, most úgy néz ki, ki fognak vágni...


Jaj, a Qatar-t tudom, ott nagyon durva a helyzet, se buli, flight előtt ellenőrzik hogy alukálsz-e. Emirates meglehetősen lazább, bár tudtommal ott is rengeteget kell dolgozni...


Viszont amitől tartok, tényleg, hogy rengeteget vagyok beteg. 1 éve majdnem meghaltam, vérmérgezésem volt...

2018. dec. 24. 23:53
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha sok emberrel érintkeznél, meg is erősödhetne az immunrendszered.
2018. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelhető, hogy nem is felelnél meg a labilis egészséged miatt a felvételnél.

Keress más kitörési lehetőséget.

2018. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
A közhiedelemmel ellentétben k--rva sokat dolgoznak és minimum napi 12 órában jópofit kell vágniuk, folyamatosan állni magassarkúban és különböző f-szfejek hülyeségét elviselni.
2018. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
No, hogy kapj érdemi választ is, én az Emirates-nél vagyok, bár ennél jóval stabilabb pozícióban. Ami előfeltétel: az a betöltött 21. életév és érettségi (neked ez pipa), minimum 160 centi, tárgyalóképes angol és még valamilyen nyelv folyékonyan, ezen kívül jól úszol, nincs semmilyen állandó betegséged, képes vagy átmenni az egészségügyin, a BMI indexed helyén vagy, nincs kurvoid kinézeted, a szemed nem rosszabb korrekció nélkül 3 dioptriánál. A képzés amikor én ide kerültem ingyenes volt, de most nem tudom, az-e.
2018. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Amint teheted ezt az országot hagyd ell minden itőltött perc elpazarol lehetőség.

Az oktatás szándékosan rossz.Mint ahogy sok más is.


Magyarország elsőrendűen szellemi válságban van amiből nemtudkimászni s nem is engedik neki.


Bármit csinálsz tapasztalsz.

Általánosan bizonyos kúltúrák elmondhatatlan magaságokban vannak.

Ahol öröm létezni s az ember megtudja valósítani önmagát. És embernek lenni érték minden tekintetben.

2018. dec. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!