Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is volt olyan, hogy...

Másnak is volt olyan, hogy szószerint gyűlölte a családja?

Figyelt kérdés

Még most is bántanak, aláznak, szapulnak, úgy beszélnek velem...


Egytől-egyig elmehet az összes szemétláda valahova... Nem is érdekel, megszoktam, hogy én vagyok a kiközösített, akit a másik 3 bánt.


2018. dec. 25. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt és ott a lényeg !
2018. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
És miért csinálják?
2018. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert még élek, mert naponta megfenyeget, hogy "megöl". Szimplán gyűlölnek.


Semmit nem csináltam, tényleg semmit. Egy szót kiszólok, vagy kimegyek a szobából és kezdi, hogy "takarodj vissza". Meg ez a hangnem: pofán verlek, sz@rrá verlek.


A macskáival meg szépen beszél... De az öcsém is, te "fogytos, bolond, gyász, hülye, elmebeteg, az a baj, hogy a bolondnak is joga van élni, mert különben szétverném a fejét".


Apámtól tanulta el, de élvezi. Csak azt nem tudom, hogy hogyan viseltem el ezt eddig, de elegem van...


Mindezek elmondják nekem és közlik, hogy "én kezdtem, hogy nem szégyenlem magam". Egyaz nem csináltam semmit, pont, hogy ők. Konkrétan ez...

2018. dec. 25. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Elég hihetetlen.... ne haragudj meg érte.
2018. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, de attól még teljesen igaz.


Most itt bőgök magamban, nem az első szétség, amit megtesznek velem...

2018. dec. 25. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Hány éves vagy?
2018. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engen anyám gyűlöl.
2018. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az a lány, aki korábban feltett egy hasonló kérdést, amiben leírtat azt, hogy az apád szerint a lányok alsóbb rendűek, az öcséd pedig ehhez tartja magát? Ha igen "gratulálok" apádnak...gyökér, velem keménykedjen!
2018. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy ?
2018. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném hogy hány éves vagy?
2018. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!