Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Másnak is volt olyan, hogy szószerint gyűlölte a családja?

Még most is bántanak, aláznak, szapulnak, úgy beszélnek velem...

Egytől-egyig elmehet az összes szemétláda valahova... Nem is érdekel, megszoktam, hogy én vagyok a kiközösített, akit a másik 3 bánt.

2018. dec. 25. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok
Volt és ott a lényeg !

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. dec. 25. 11:34 Privát üzenet
És miért csinálják?

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2018. dec. 25. 11:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert még élek, mert naponta megfenyeget, hogy "megöl". Szimplán gyűlölnek.

Semmit nem csináltam, tényleg semmit. Egy szót kiszólok, vagy kimegyek a szobából és kezdi, hogy "takarodj vissza". Meg ez a hangnem: pofán verlek, sz@rrá verlek.

A macskáival meg szépen beszél... De az öcsém is, te "fogytos, bolond, gyász, hülye, elmebeteg, az a baj, hogy a bolondnak is joga van élni, mert különben szétverném a fejét".

Apámtól tanulta el, de élvezi. Csak azt nem tudom, hogy hogyan viseltem el ezt eddig, de elegem van...

Mindezek elmondják nekem és közlik, hogy "én kezdtem, hogy nem szégyenlem magam". Egyaz nem csináltam semmit, pont, hogy ők. Konkrétan ez...

# 3/10Időpont 2018. dec. 25. 11:48 Privát üzenet
Elég hihetetlen.... ne haragudj meg érte.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. dec. 25. 11:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem haragszom, de attól még teljesen igaz.

Most itt bőgök magamban, nem az első szétség, amit megtesznek velem...

# 5/10Időpont 2018. dec. 25. 12:00 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2018. dec. 25. 12:58 Privát üzenet
Engen anyám gyűlöl.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. dec. 25. 14:17 Privát üzenet
Nem te vagy az a lány, aki korábban feltett egy hasonló kérdést, amiben leírtat azt, hogy az apád szerint a lányok alsóbb rendűek, az öcséd pedig ehhez tartja magát? Ha igen "gratulálok" apádnak...gyökér, velem keménykedjen!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. dec. 25. 15:01 Privát üzenet
Lány vagy ?

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2018. dec. 25. 15:32 Privát üzenet
Én is azt kérdezném hogy hány éves vagy?

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. dec. 25. 22:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akinek. Szószerint elmebeteg a szülei és bántották is, le tudott lépni 18 évesen otthonról?
Volt már valakivel úgy, hogy gyűlölte, mmegvetette meg egy alkoholista féregnek tartotta az italozó családtagjait?
Hallgassak Anyára, ha végig gyűlölte és becsmérelte a barátomat? Nem akarna szándékosan bántani, ugye?
Van itt olyan aki ugy végzett el egy egyetemet hogy a szülei tartották el és közbe gyülölte őket és napi szinten ment a veszekedés?
Mi a véleményétek arról, hogy egy szülő azt mondja gyerekének, hogy k*rva any*d, szószerint?
Anyu folyton szid ha egy percet is leülök stb. apum folyton üvöltözik, olyan hangosan rám hogy beszadad a dobhártyám de ha apu szid valamiért aminek nincs köze anak amit anyu...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!