Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem engedi hogy Pécsett...

Anyum nem engedi hogy Pécsett legyek kollégista. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Az osztály nagyrésze Pécsett szeretne gimibe járni,és kolis szeretne lenni.. Én is kolis szeetnék lenni.. Anyum azt mondta hogy jó lesz nekem a DVK (Barcs).. Pedig nagyon nem szeretnék a DVK-ba járni.. Help me.

2018. dec. 25. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha elég akaratos vagy akkor megtörik egy idő után.
2018. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem csodálom a Bándi Kata és a Dékány Miklós ügyek után. Szerintem csak félt. Beszélj néhány rokonoddal, hogy Te szívesebben járnál Pécsre, mint Barcsra. Hátha segít valaki meggyőzni.
2018. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz!🙂
2018. dec. 25. 13:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek:Ha akaratos lennék,megtörne,csak tudatosan érzelmileg zsarolna.. hogy ő neki már mindegy,csinálok amit akarok,idézem:"adok 1000 forintot,legyél meg vele,de ide többet nem jössz!" ezt mondta a nővéremnek aki elköltözött tőlünk. Már csak én maradtam vele,és a nevelőapám,akit csípek,de nem mindig. Nincs annyi vér a lógójában hogy kiálljon mellettem ebben... csak helyeselt anyámnak..
2018. dec. 25. 14:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja hogy felesleges pénzkidobás. hiába magyarázom hogy amennyi pénzt csak tudok összegyűjtök 8. év végéig..
2018. dec. 25. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Széchényis vagyok és van egy csomó Dvk-s ismerősöm. Ők pedig mindig panaszkodnak,hogy a Dvk színvonala eléggé leromlott. Értem ezalatt,hogy a legtöbb tanár ki van égve és nem bírnak tanítani,kevésbé összetartó a közösség.Ezeket a válaszokat mutasd meg anyudnak,talán megértőbb lesz.Ha nem enged Pécsre másik alternatíva lehetne a Széchényi,én egyszerűen imádom máris.(Bár attól is függ,hogy gimis szeretnél lenni vagy szakot tanulni.)
2018. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Mai szülő ha tehetné babakocsiba tolna a husz 30 évest is..
2019. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha bejárós lennél? Amúgy nem értem mi baj van a kolival, próbálj meg a kedvében jarnni, segíteni neki hátha megenyhül.
2019. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha tanulsz, az oktatásodra fordított pénz nem lehet felesleges.

Szetm inkább a kolitól félt, és meg is értem, emlékszem, nálunk milyen volt (persze voltak kivételek).

Valahogy bizonyítanod kellene neki, hogy nem fogsz elkallódni, drogozni, inni stb, hanem tanulni fogsz. Az eddigi viselkedésed ad erre alapot? Meg lehet benned bízni feltétel nélkül?

2021. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocs, most látom, hogy régi
2021. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!