Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Apám meg az anyja pszichopaták és az a céljuk, hogy engem is behálózzanak?

Nagyanyám világ életemben beleszólt az életünkbe. Miután szétmentek a szüleim (mert megmondta a fiának, hogy váljon el anyámtól), és anyum messzibbre költözött, nagyanyám felköltözött apám lakásara és itt nevelt engem. Csak nagyobb koromban vettem észre, hogy valami nem stimmel vele. Csak olyan ruhát hordhattam, amit ő választott ki nekem, még 16 éves koromban is kísérgetett boltba, orvoshoz, mindenhová. Hiába próbáltam lerázni és önállósodni, nem ment. Ha késett a buszom és 1 órával később értem haza, már nagy sírásban tört ki, és kifaggatta belőlem percre pontosan hánykor végzek az iskolában, hánykor jön a buszom, és hány percbe telik még hazamegyek, és ezeket fel is jegyezte. Apámat az orránál fogva vezeti az anyja, de komolyan. Oda költözünk ahova nagyanyám MEGENGEDI, addig dolgozik amíg nagyanyám engedi.

De most így karácsony előtt, hatalmas vétket követtem el. Levágattam a hajam, rövidre (kb a nyakam közepéig ér most), és rakattam az orromba egy piercinget. Mikor így hazaállítottam, ne tudjátok meg milyen hisztit levágtak. Minden utolsó szégyennek, szánalmas k...vának elmondtak mindketten, sírtak, kiabáltak, komolyan féltem, azt hittem megfognak verni. Leléptem otthonról, jelenleg itt vagyok másik nagymamámnál, hol anyukámnál. Még tanulok sajnos, szóval nem tudok elköltözni (de diákmunkázom, szóval gyűjtöm a pénzt, abból a pénzből csináltattam meg a hajam és a pc-t is). Haza kéne mennem, legalább a cuccaimért, mert jelenleg pár darab ruha, meg telefontöltő van nálam a telómmal, de minden más cuccom ott van náluk... félek hazamenni, nem tudom mit tegyek.

19/L

2018. dec. 25. 15:10  Privát üzenet  

A válaszok
Vigyél magaddal valakit és vidd el a holmidat!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. dec. 25. 15:13 Privát üzenet
Jók ezek a karácsonyi mesék :D

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. dec. 25. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos még az a probléma, hogy a lakhatásom elég furcsa... anyukámnál nincs saját szobám, kénytelen vagyok a féltesómmal egy ágyban aludni. Nagymamáméknál sokmindenben besegítek, kiveszem a részem, főzésből takarításból, viszont olyan mintha a terhükre lennék, hiába mondják, hogy nem és nyugodtan maradjak náluk. Bűntudatom van, hogy karácsonykor miattam stresszelnek.

# 3/8Időpont 2018. dec. 25. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2-es; képzeld, most írok ide ki először kérdést, de ha nem tudsz választ adni, megköszönném, ha elmennél innen.

# 4/8Időpont 2018. dec. 25. 15:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy ez a fórum arra van, hogy kérdezzünk, segítséget/tanácsot kérjünk. Aki azért jön ide, hogy leírja, hogy kamu, az minek nyitja meg a kérdést? Komolyan, minek vagy akkor itt? Nem muszáj elhinni, de nem is muszáj hozzászólni, ha nem tudsz még normális választ sem adni..

# 5/8Időpont 2018. dec. 25. 15:37 Privát üzenet
A kolesz nem játszik?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. dec. 25. 15:38 Privát üzenet
Édesanyád miért hagyott ott velük?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. dec. 25. 16:22 Privát üzenet
Csak azt lehet "behálózni", aki hagyja. Ha egyébként tisztességesen felneveltek, te meg tisztességesen hagytad, akkor kvittek vagytok. Az, hogy piercinget tetettél az orrodba, az engem is kiakasztott volna, bár persze kívülállóként megértem, hogy amikor az mer ki akar törni egyik ketrecből a másikba, akkor sokszor elkövet meggondolatlanságokat. Szerintem azonban félnivalód nincsen, ha eddig nem vertek otthon, akkor ezután sem fognak. Te pedig mostantól fogva uralkodni fogsz rajtuk, hiszen azzal lesznek kénytelenek szembenézni, hogy ha ellenkeznek, akkor otthagyod őket és ezzel összeomlik az eddigi életük.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. dec. 25. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőmet veri az anyja, fenyegeti és elvárja hogy kituno legyen a suliban! Mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon surgos!?
Másnak is ennyire szeret veszekedni az anyja?
Volt, akit bántott a saját anyja, hogy csúnya?
Másnak is mondott ilyen hülyeséget az anyja?
Van még valaki, akinek ilyen az anyja?
Miből marad ki az a férfi, akinek 4 éves korában meghalt az apja,24 éves korában pedig az anyja?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!