Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Te mi miatt csalódnál jobban a gyermekedben? Ha más nemzetiségű párt kerítene vagy ha bejelentené, hogy homoszexuális?

2018. dec. 27. 19:18  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Egyik sem ok arra, hogy csalódjak benne.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2018. dec. 27. 19:19 Privát üzenet
Egyik miatt sem. Az egyetlen ami miatt csalódnék benne ha abortuszra menne.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2018. dec. 27. 19:22 Privát üzenet
Egyik miatt sem csalódnék.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2018. dec. 27. 19:23 Privát üzenet

Egyik sem.

Egy meleg fiu édesapja vagyok,a másik két fiunk hetero,a meleg ugyan olyan értékes nekünk,mint a két hetero,nem ezen mulik a szeretünk,az ő párja is családtag.

64F

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2018. dec. 27. 19:28 Privát üzenet
Egyik miatt sem. Mondom ezt úgy, hogy volt problémám tőlem különböző nemzetiségű honfitársakkal. Nem veszek mindenkit egy kalap alá.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2018. dec. 27. 19:29 Privát üzenet
Én az apámban/ anyámban csalódnék, ha megtudnám hogy ilyen kérdéseken jár az agya.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2018. dec. 27. 19:32 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Egyik miatt sem. Homoszexuálisnak születik az ember, ahhoz meg mégis mi közöm, hogy milyen párt választ? Neki kell vele együtt élnie, neki kell szeretnie. Nem vagyok és nem is leszek szülő de az ilyen kérdések néha elgondolkodtatnak, hogy ha ehhez hasonló dolgok csalódást váltanak ki a szülőben, akkor az a szülő végülis önmaga igazolásáért vállalta a gyereket? Hol van itt a feltétel nélküli szeretet amit minden "vállalj gyereket"-propaganda az arcunkba tol? Szeretjük, akartuk de ha meleg lesz, már nem a gyerekem? Vagy ha nem lesz orvos/ügyvéd/amiénnemlehettem akkor nem a gyerekem? Ha nem olyan párt választ ami nekem megfelel, vagy más módon éli az ő saját felnőtt életét mint ahogy a szülő előírja, az már csalódás? Az ilyen szülő a szégyen, szerintem.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2018. dec. 27. 19:33 Privát üzenet
az első nem zavarna,max a nyelvi nehézségek miatt aggódnék, a második miatt nagyot csalódnék

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont 2018. dec. 27. 19:39 Privát üzenet

1.: Mi a baj azzal, ha más nemzetiségű a párja, ha szerelmes belé és lelkitársak?

2.: Mi a baj azzal, ha valaki meleg? Nem az ő hibája. Sőt, ez nem is hiba. Ha valakinek baja van azzal, hogy a gyereke meleg, magát hibáztassa, mert ő szülte meg, vagy ő adta hozzá az alapanyagot.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont 2018. dec. 27. 19:43 Privát üzenet

Egyik sem csalódás. Sőt, mivel én valószínűleg külföldre megyek egyetemre, esélyes, hogy egy külföldi fiúba szeretek bele.

A szexuális irányultáságát pedig nem ő választja, és ha egy azonos neművel boldog, miért bánjam?

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont 2018. dec. 27. 20:29 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülők! Titeket mennyire zavarna, ha a 20-22 éves gyermeketek még szűz lenne, és nem látnátok a jelét sem, hogy próbálna párt találni?
Ilyen párt a gyereketek mellé?
Az lehetséges hogy a rossz apa minta miatt hasonló viselkedésű párt választok magamnak?
Miért nem viselik el egyes gyerekek, ha az elvált szüleik új párt találnak maguknak? Miért utálják az új párt sokszor?
Szülők akiknek a gyereke külföldi párt választott! Mennyire volt tartós a kapcsolat, hogyan jöttök ki a párjukkal?
Hogyan tolerálnád, vagy mit szólnál hozzá, ha a lányod sokkal szegényebb párt választana magának, mint amilyen egzisztenciával ti rendelkeztek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!