Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mi miatt csalódnál jobban...

Te mi miatt csalódnál jobban a gyermekedben? Ha más nemzetiségű párt kerítene vagy ha bejelentené, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem ok arra, hogy csalódjak benne.
2018. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Egyik miatt sem. Az egyetlen ami miatt csalódnék benne ha abortuszra menne.
2018. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyik miatt sem csalódnék.
2018. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Egyik sem.

Egy meleg fiu édesapja vagyok,a másik két fiunk hetero,a meleg ugyan olyan értékes nekünk,mint a két hetero,nem ezen mulik a szeretünk,az ő párja is családtag.

64F

2018. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyik miatt sem. Mondom ezt úgy, hogy volt problémám tőlem különböző nemzetiségű honfitársakkal. Nem veszek mindenkit egy kalap alá.
2018. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én az apámban/ anyámban csalódnék, ha megtudnám hogy ilyen kérdéseken jár az agya.
2018. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Metionin ***** válasza:
86%
Egyik miatt sem. Homoszexuálisnak születik az ember, ahhoz meg mégis mi közöm, hogy milyen párt választ? Neki kell vele együtt élnie, neki kell szeretnie. Nem vagyok és nem is leszek szülő de az ilyen kérdések néha elgondolkodtatnak, hogy ha ehhez hasonló dolgok csalódást váltanak ki a szülőben, akkor az a szülő végülis önmaga igazolásáért vállalta a gyereket? Hol van itt a feltétel nélküli szeretet amit minden "vállalj gyereket"-propaganda az arcunkba tol? Szeretjük, akartuk de ha meleg lesz, már nem a gyerekem? Vagy ha nem lesz orvos/ügyvéd/amiénnemlehettem akkor nem a gyerekem? Ha nem olyan párt választ ami nekem megfelel, vagy más módon éli az ő saját felnőtt életét mint ahogy a szülő előírja, az már csalódás? Az ilyen szülő a szégyen, szerintem.
2018. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
az első nem zavarna,max a nyelvi nehézségek miatt aggódnék, a második miatt nagyot csalódnék
2018. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

1.: Mi a baj azzal, ha más nemzetiségű a párja, ha szerelmes belé és lelkitársak?


2.: Mi a baj azzal, ha valaki meleg? Nem az ő hibája. Sőt, ez nem is hiba. Ha valakinek baja van azzal, hogy a gyereke meleg, magát hibáztassa, mert ő szülte meg, vagy ő adta hozzá az alapanyagot.

2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Egyik sem csalódás. Sőt, mivel én valószínűleg külföldre megyek egyetemre, esélyes, hogy egy külföldi fiúba szeretek bele.

A szexuális irányultáságát pedig nem ő választja, és ha egy azonos neművel boldog, miért bánjam?

2018. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!