Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvesztettem Anya bizalmát,...

Elvesztettem Anya bizalmát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvételi feladatokat csináltunk és én csaltam, de rájött. Tagadtam. Nem mondhatom most már meg neki, hogy tényleg csaltam, az lenne a legrosszabb.
2018. dec. 28. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Dehogynem mondhatod. Tudja, hogy csaltál, teljesen szavahihetetlen leszel, ha mégis a hazugságot mondogatta.

Anya, bocsánat, tényleg csaltam, többet nem csinálok ilyet.

2018. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
*mondogatod
2018. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer ugyan így jártam, kikérdeztt töriből és én puskáztam. Nagyon csalódott volt. Természetesen bocsánatot kértem, kellett pár nap, hogy elfelejtsük. Azért egy anyuka bizalmát nem könnyű elveszíteni:)
2018. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Most nem a kérdésre válaszolok, de miért csaltok az êdesanyátokkal szemben? Ő csak segít, főleg hogy ez még csak gyakorlás. :(
2018. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy gyakorlás közben minek kell csalni, ez nem vizsga.

Ha rájött, akkor semmi értelme tovább tagadni. Állj elé és mondd el, hogy igaza volt, csak nem merted elmondani, mert jól akartál teljesíteni.

Biztosan örülni fog, hogy őszinte vagy.

2018. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem őt verted át, hanem magadat, és ő nem megsértődött, hanem megijedt inkább, hogyha ezt nagyban fogod majd űzni, akkor milyen ember lesz belőled. Viszont ha van gerinced, elé állsz és bocsánatot kérsz, elmondod neki, hogy nem csinálsz ilyet többet, akkor megnyugszik, és minden rendben lesz. Szerintem nincs az a vétek, amiért egy édesanya örökre elveszti a bizalmát.
2018. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyönyörű és (szerintem) helyes válaszokat kaptál. Ezekhez csatlakozom én is.

Több mondat is a szívem szerint szól, nem is akarom őket ismételni. Olvasd el őket többször és cselekedj. Után nyújthatod (bátortalanul) puszira az arcodat és meglásd - (lehet könnybe lábadt szemmel, de) - talán megcsókol.

2018. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!