Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Nektek mennyit...

Édesanyák! Nektek mennyit mond el a fiatok?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt fiam, és az utóbbi időben nagyon nincs jó állapotban. Karácsonykor is volt nálunk de mintha csak árnyéka lenne önmagának. Anyagi és munkahelyi gondjai nincsenek, meg ha lenne sem viselné meg így, ebben a formában. Kérdeztem mi a baj, de nem válaszol, vagy azt mondja csak én látom úgy hogy baj van.

Pedig van. Látszik rajta hogy kialvatlan, és edzeni eddig is szokott de mostanában sokkal többet csinálja,ami persze látszik is rajta külsőre, de lelkileg viszont nincs jól. Szerintetek szerelmi gondjai lehetnek vagy valami más áll a háttérben? Hogy tudnám ravenni hogy elmondja?


2018. dec. 29. 23:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként azt elfelejtettem leírni, hogy 23 éves a fiam.
2018. dec. 29. 23:03
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Anyos te vagy az?

Az en anyosom ilyen kivancsi a fia eletere. Parom azert nem mondja el neki mert nem ra tartozik es nem akarja ezzel traktalni anyosomekat mert van eleg bajuk. Nem lehet hogy ez az oka vagy valami olyan amit szegyell vagy valami?

2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit mondj neki, hogy ha bármi problémája, gondja van, akkor szívesen meghallgatod, próbálsz rajta segíteni. Aztán többet ne szólj. Lehet, hogy rágódik rajta még pár hetet, és utána mondja el. Lehet, hogy pár hét alatt túljut rajta és újra vidám lesz és sose fogja elmondani.
2018. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyaggasd. Engem nagyon tud idegesíteni, ha folyton kérdezgetik tőlem, hogy mi bajom és nem bírják megérteni, hogy nincs semmi bajom, csak fáradt vagyok, vagy sok teendőm van és azokon agyalok, vagy mit tudom én. Ha olyan baja lenne, amiben te tudnál segíteni, azt elmondaná.
2018. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok és borzasztó bunkó tudok lenni (szégyellem is magam) a szüleimmel. Ha bízik benned akkor fog neked beszélni, de ha erőlteted azzal csak taszítod el magamdtól... (Amúgy egy lányra (gondolom hetero) tippelnék)
2018. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Barmi is az az o dolga es ha ugy gondolja nem mondja el vagy nem tsrtozik rad akkor nem. Felnott ferfi megtudja oldani, ha olyan problemaja van amiben te tudsz segiteni akkor majd szol.
2018. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig mindent elmondtam anno az anyukámnak. 29F
2018. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit kiverek belőle!
2018. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem el szokta mondani, ha valami bántja. Van amikor csak simán rosszkedvű, fáradt vagy demotivált, ilyenkor elhiszem, ha azt mondja 'semmi', és békén hagyom. A nyaggatás szerintem idegesítő. Ha komoly baja van, ha nem is rögtön, de elmondja.
2018. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Akik a 9-es válaszomat lepontozták, kifejtenék, mi a "nem hasznos" tartalom abban, amit írtam?
2018. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!