Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja anyukám...

Miért nem bírja anyukám elfogadni hogy felnőttem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és viszonylag hamar önállósodtam. 17 voltam amikor mégismertem a párom, aki 5 évvel idősebb nálam, de jól meg vagyunk. Érettségi után megkérte a kezem, majd azon a nyáron bejelentettem otthon hogy elköltözöm. Nem terveztem tovább tanulni, volt munkám, tehát eltartottam már magam és amúgy is együtt akartunk lenni a párommal. Apukám azt mondta örül hogy boldog vagyok és jó ha a saját lábamra állok, de anyukám nagyon nehezen fogadta el. Majdnem mellé ült a széknek amikor megtudta hogy megkérték a kezem. Aztán szó szerint megtiltotta hogy elköltözzek, de persze az már nem az ő dolga volt. Azóta a párommal élek, és apukám látogat, sokat beszélünk de anya nem. Néha jön csak, akkor is kritizál, beleköt mindenbe. Úgy kezel, mint egy gyereket. Szerintetek miért nem tud felnőttként kezelni?
2018. dec. 30. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos ez a "túlcivilizált", egykés élet" ilyen. 20 év házasság után a partner már nem okoz annyi örömet, mint korábban, nincs otthon gyerek, akiről gondoskodni kellene, egyszerűen nincs, ami teljessé téve kitöltené anyád életét.
2018. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
17 voltam mikor megismertem a párom. Pár hónap után összeköltöztünk. Most 30vagyok. Még eggyütt vagyunk. :) idén született a kislányunk. Mondjuk az en anyukám isten nyugasztalja szegényt, örült neki hogy elköltöztem.
2018. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Túl gyorsan történt neki a kiszakadásod. Ennyi. Idő kérdése. Majd ha anya leszel megérted. (Tudom ez amolyan klisé duma, de tényleg.)
2018. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Anyád jobban szeretne, ha inkább tanulnal 19 evesen, es ebben igaza van.
2018. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Én is melléülnék a széknek, ha a 17 évesen egy 5 évvel idősebb palival összejött lányom, 19 évesen lelépne a pasival.

Ennyi idősen a tanuláson kellene járni az eszednek nem a palizáson.

Nem bírja elfogadni, mert nem nőttél fel!

Apád meg örül, hogy már nincs rád gondja.

Egyszerű emberek a szüleid ugye? Melósok? Iskolázatlanok?

Anyád ezért akarna neked jobbat, az apadnak meg csak ennyi az igénye, hogy vigyenek.

2018. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

4-es az eljegyzes nem hazassag!! Attol mert valakinek megkerik a kezet lehet higy soha nem hazasodik ossze mert nem akar. Valaki csak evek multan szoval lehet hogy a kerdezo akar 30 evesen fog.


Egyebkent senkinek semmi koze ahhoz hogy egy ember aki penzt keres es fent tartja magat elkoktozik e vagy sem. Nem csak nagykoru de mar onallo ami azt bizonyitja hogy felnott. Nektek mi a felnotte valas? Talan a facebookozas egesz nap? Vagy elmenni ribiskedni?

2018. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

Regen ugy volt hogy hazassag utan koltozott el mindenki. Ez mar nem az a vilag! Mindenkinek szive joga eldonteni meddig akar a szulokkel elni! Bar itt is sokan vannak akik 25-30 evesen anyuci seggebe bujva sem tudjak megkeresni azt a penzt amibol elmehetnenek.

Kenyelmesebb ha anyuci foz mos takarit rad es nemkell fizetni semmiert ugye? Sokan ezert nem koltoznek. Van aki annyi idosen sem felnott hanem egy vesztes.

2018. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Szia.en is anya vagyok.nagyon nehez megélni hogy felnő a gyerek.aki eddig velem volt a lanyom 16 eves.eddig ugye en voltam a mindene.mar fiúzik.ugy latom a fiuk fontosabbak.nagyon nehez megélni h akit eddig gondoztam neveltem.most le se szr.es ugy érzem egyedül maradok.
2018. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
2 év alatt megkérni valaki kezét nagyon elhamarkodott döntés. Te még nagyon fiatal vagy, meg manapság már nem divat ilyen korán házasodni
2019. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Miért vannak lepontozva akik tartos kacsoltban élnek,kotelező lenne 3 4 havonta párt cserélni?
2019. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!