Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek utan szóba állnátok még...

Ezek utan szóba állnátok még anyukátokkal?

Figyelt kérdés

Anyukám megcsalta, elhagyta apukám, összejött egy hazudós részegessel, akit egy év együttélés után kirakott a házból. Tegnapelőtt hívott arra minket párommal hogy segítsünk a pasi ruháit elvinni a rokonához (mert a pasit nem engedi be a házba hogy elvigye ő magának). Édesanyám, persze hogy mentünk, fél város (kis város, mindenki ismer mindenkit, tud mindent) látta hogy mi mit csinálunk, bele értve az ex pasiját is anyámnak. Még azt is hozzá teszem hogy mikor a pasi a közelébe ment anya kihívta a rendőröket, hogy zaklatja. Egesz nap aggódtunk miatta nehogy megverje anyukámat, vagy rá gyújtsa a házat éjszaka, egész nap vigasztaltuk.. Erre ma arra ébredek hogy felhív testvérem hogy anya visszafogadta és szent a béke. (Én nem velük élek, csak testvérem)

22/N


2018. dec. 31. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ezt csak én nem értem?
2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, csak te nem érted. Vannak link trógerek, akik nélkül egyes nők nem tudnak élni. Folyton kidobják őket, aztán ha viszket visszaengedik. Ennyi.
2018. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus "se veled, se nélküled" játszma, amit főként olyan emberekkel játszanak, akik nem érdemlik meg, hogy társuk legyen, bár aki visszafogadja, azzal is problémák lehetnek...

Kérdező:

Én megmondanám, hogy a jövőben ki szeretnék maradni minden ilyenből.

Haragudni nem haragudnék rá, mert az ő élete, de jövőben nem segítenék az illető "elköltöztetésében".

2018. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, szóba állnék. Az ő élete. Ha veled normális a viszonya akkor jó.

Megmondhatod neki, hogy hagyjon ki a zűrjeiből.


Amúgy én se értettem, hogy ki hagyott ott kit és kinek a ruhája hol de mindegy.

Tesód sajnálom, hogy ő kénytelen ezt végig élni.

2018. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Sőt segíteném, hogy kilábaljon a lelki gondjaiból, hisz nyilván kapcsolatfüggő. Nem dobnám ki az életemből csak mert problémái vannak.
2018. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Bizonyos nő tipus nem tud önnáloan létezni igy a selejjtel is beéri,mondván jobbat ugyse kap,ne kövesd a példáját.
2018. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Felnőtt ember el tudja dönteni mit akar, de akkor viselje ő maga a következményeket.

Ha valakit kidob mert ilyen vagy olyan és visszafogadja vessen magára.


Hallottam már én is olyan emberről felénk, hogy isznak a párjával ilyenkor veszekednek, az egyik kidobja a másikat, majd másnap visszaveszi.

2019. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!