Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés lehet megtudni...

Milyen érzés lehet megtudni egy gyereknek, hogy ezért született meg?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Milyen érzés egy gyereknek, amikor megtudja, hogy csak azért született meg, mert az elmebeteg anyja úgy gondolta, hogy ha szül egy gyereket, akkor nem fogja tudni elhagyni a férje? Milyen érzés lehet rájönni, hogy csak egy ilyen ócska és hibás terv végeredményeként jött a világra?


2018. dec. 31. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy, hogy miért született meg? Tud rajta változtatni? Miért foglalkozna valaki ilyen dolgokkal, ahelyett, hogy a jövőjét építené?
2018. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%

AZ első válaszoló tipikus pózítiv ember :D Ezt így nehéz megmondani, mert ha én lennék akkor valószínűleg én se foglalkoznék vele. Viszont a személyiséget emlékek határozzák meg. És az is ott van, hogy valakinek milyen a hozzáállása, + a lelki erőssége.

Van az hogy; Feleslegesen jöttem világra, jaj nekem..

Meg: Ha már így alakult akkor kihasználom a helyzetet.

2018. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Értelmetlen moralizálás.
2018. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ebbe igazán belegondolni sem lehet, ha az ember ezt nem éli meg a saját szemszögéből. Én például ismerek olyan párt akiket a gyerek kötött össze, de nem tartott sokáig nekik a jó viszony, és amikor a gyerek iskolás lett már szét is váltak. De amikor együtt voltak akkor is csak addig volt jó a viszonyuk ameddig a gyerek pár hónapos volt. Utána már csak vergődtek és szinte alig kommunikáltak, csak úgy ahogy megvoltak, hozzáteszem azt is hogy külön szobában aludtak. A csaj meg direkt akart terhes lenni hogy magához láncolja a pasiját mert tudta ő is, meg mindenki aki valamennyire ismeri is őket hogy a csajt nem lehet elviselni a nagyon magas elvárásaival meg azzal hogy neki soha senki sem tud 100% osan megfelelni. Amikor a csaj érezte hogy a párja már kezd elhidegülni tőle, és tartani a távolságot abbahagyta a fogamzásgátló szedését titokban, ami jóval később derült ki hogy ő valójában nem szedte, mert eddig abban a hitben volt a pasi legalább is hogy a gyógyszernek nem volt megfelelő hatása de végül a csaj bevallotta neki hogy valójában ő hagyta abba mert nagyon szeretett volna gyereket és más megoldást nem látott, mert hiába beszéltek erről hogy legyen gyerek, a pasi nem akart gyereket abba a bizonytalan életbe amibe éltek.
2018. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
93%
Először szar de túl kell rajta lépni. Én azért születtem, mert mindenki azt mondta anyámnak, hogy ha szül egy gyereket akkor apám abba fogja hagyni az ivás. Hát nem hagyta. Ellenben én egész életemben azt hallgattam, hogy mekkora teher vagyok, mennyivel könnyebb lenne nélkülem. Most akkor mit csináljak, legyek öngyilkos? Ugyan már. Beintettem nekik egy jó nagyot, aztán élem a saját életem.
2018. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
egy generáció született mert járt pénz ha szülsz... így vettek lakást, így épültek házak... előtte egy másik generáció, mert abortusz tilalom volt... mindenféle hülye okokból is születnek gyerekek. nem ez számít, hanem hogy lesz e szeretettteljes kapcsolat a szülő és a ygerek között. ha lesz, akkor könnyebb lesz, ha meg nem les, akkor meg az a legkevesebb miért született vki.
2018. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
"az elmebeteg anyja úgy gondolta, hogy ha szül egy gyereket, akkor nem fogja tudni elhagyni a férje" Ettől nem elmebeteg, csak buta.
2018. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

én is véletlen este be mikor anyám 17 volt

későn vette észre és ennyi

ö is azt hitten h ha lesz három gyereke gyorsan egymás után akkor a férj majd boldog lesz

nem lett alkoholista lett és elváltak

hát ez van ...

2018. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyenek, sajnos. De "apád" legalább olyan elmebeteg, ha nem akart vele maradni és nem húzott gumit.
2018. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Most jobb lett volna, ha meg sem születik?

Akkor most nem lenne! 😞

Akkor már inkább jobb, ha van!

Az új kormányprogramnak köszönhetően egy csomó gyerek fog születni, akik egyébként nem születnének meg! Ők is mind ezen fognak szomorkodni?

2018. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!