Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki 32 nőként a...

Nagyon ciki 32 nőként a szüleimmel lakni?

Figyelt kérdés
nincs párom
2018. dec. 31. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
87%
Miért érdekel hogy ki tartja cikinek?Te úgy érzed hogy az?A szüleid terhére vagy,küldenek hogy költözz el?Tényleg itt kérdezed meg,ahol a 15 éves életművészek és a 22 évesen két gyerekkel kínlódó megmondóemberek majd jól felvilágosítanak?Sz@rj le mindenkit ha neked így jó,és a szüleidnek sem teher,akkor kit zavarna..
2018. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem feltétlenül ciki. Az én testvérem szintén a harmincas éveiben van és itthon lakik. Tanult, diplomás felnőtt nő és dolgozik, jól is keres stb., de mégis itthon lakik, mert ezt találta a legjobb megoldásnak. Lakott külön évekig albérletben, volt saját lakása is és most már egy ideje itthon él. Ha úgy adódik, hogy pl. el szeretne költözni, akkor azt bármikor meg tudja tenni. Viszont jelenleg nincsen semmi különösebb oka, hogy elköltözzön (pl. nincsen párkapcsolata, hogy pl. összeköltözzenek, nincsen gyereke sem, jó a családi kapcsolat, a városban dolgozik stb.), szóval inkább itthon van és így nem egyedül lakik, van társasága, gyorsan és egyszerűen el tud járni dolgozni, jó a családi kapcsolat (szóval nincsen semmilyen veszekedés, beleszólás stb.). Valamint nyilván olcsóbb is, de nem ez volt az első szempont (akart fizetni, viszont a szüleim nem fogadnak el tőle egy forintot sem).
2018. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 gömbicica ***** válasza:
82%

30-as.

napokban hallottam, csok hitel kedvezmenyesen 25 evre havi 70+

Ok. Most keresek 200-at. Ki tudom fizetni. Marad 130.

ehhez ugye gyerek is kell.

ez ongyilkossag. Igazad van :(


Manapsag 30 felett szuletnek gyerekek, es amilyen egeszsegugyi mutatokkal rendelkezunk, kevesen elnek 80 90 evig sajnos.


A csaladalapitasi idohatarok nagyon kitolodtak.

egyik gond ebbol a gyermekvallalas nehezulese, masik, hkgy sok "nagyszulo" meg sem eri unokaja szuleteset.


Szerintem nem ciki.

2018. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon ciki és az is ,ha valakinek ez nem ciki. Az meg még cikibb,hogy párkapcsolata sincs.
2018. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
81%

Azért egyedül lakni nem olyan egyszerű manapság anyagi szempontból, ha albérlet akkor egyenesen rémálom.

Én több mint 2 éve szakítottam a párommal és ő ment l, én maradtam az albérletben. Egyedül nem volt könnyű fenntartani, minden pénzem erre ment rá, a nagy szerencsém az volt hogy a munkahelyemen van meleg étkezés hozzájárulás ami olcsó, ezzel mondjuk sok pénzt megspóroltam, de így is nehéz volt. Akkor 2 hónapig bírtam, utána jött egy lakótárs akivel megosztottuk a költségeket de ő 1 hónap után közölte hogy költözik mert neki kicsi ez a lakás, és ő akart hozni mindig vendégeket meg pasijait, meg bulizni akart, és ugye abba a társasházba ahol béreltem a lakást ott a tulaj szigorúan kikötötte hogy ezt nem engedi mert ő csendet akar mivel szomszédban lakott. Akkor a csaj lépett, én meg ugye elkezdhettem túlórázni hogy tudjam miből fizetni a fűtést, mert önfűtéses lakás, fával kell fűteni, ami volt maradék fa előző szezonról azzal kihúztam pár napig, meg akkor elég volt csak este begyújtani, de sok lett volna nekem. Akkor közölte apám hogy legjobb lenne ha hazaköltöznék és szedjem össze magam anyagilag, nem kell haza adnom sokat, csak a rezsibe szálljak be, a kaját oldjam meg magam de jobban járnék. Így is volt, jobban jártam, plusz az alsó szinten van egy külön lakrész fürdővel, wc-vel ami csak az enyém, annyi hogy konyhám nincs. Mivel nem zavarjuk egymást úgy döntöttem addig nem megyek el ameddig nem lesz komoly kapcsolatom, mert én egyedül nem fogok fenntartani egy egész lakást albérlettel mert azok emelkedtek sajnos, a fizum annyira nem, és saját lakásra pénzem nincs, nem is lesz, mert ha lesz maximum hitelből, de akkor meg azért fizetek így ugyanott vagyok mint ha albérletbe mennék, plusz akkor minden hiba javítását nekem kell megoldanom ha arra kerül sor.

Szóval ez nálam nem játszik sehogy sem. Én is 30 éves leszek nemsokára, és azért elég kellemetlen nekem így, de ahhoz képest hogy külön lakrészben vagyok így egy fokkal jobb.

2018. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, hova van irva vagy ki szabta meg, hogy kötelező elköltözni?
2018. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
65%
Aki azt mondja,hogy ciki az teljesen hülye.Sok család lakik együtt.Több generációk élnek együtt.A régebbi házakat mind úgy építették,hogy a gyerek(ek)ott maradnak,családot alapítanak.És nagy előnye is van.A nagymami,nagypapi rengeteget segítenek a fiataloknak.Arról nem is beszélve,hogy gazdasági szempontból sem rossz dolog együtt lakni.
2018. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
78%
A korlátolt előitéletteség ciki
2018. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
90%
Inkább kellemetlen lehet, de nem mindenkinek adatik meg, hogy úgy keressen, hogy itthon fenn tudjon tartani egy lakást, vagy házat.
2018. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
42%
sajnos*
2018. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!