Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki 32 nőként a...

Nagyon ciki 32 nőként a szüleimmel lakni?

Figyelt kérdés
nincs párom
2018. dec. 31. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ciki ha mondjuk megismerkedsz valakivel aki a párod lehet és te nem vagy hajlandó tenni az ügyben hanem a szüleid választod.
2018. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
67%
Én férfiként most költözök el rokontól kis szobából mert már útban voltam. Friss kapcsim van, most hozzáköltözök, jobb a családi béke de fura, hogy ennyire nem torelaljak egymást sokáig a rokonok. Hazaadtam pedig én is, reggeltől estig dolgoztam.
2018. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
82%
42es vaok. Szóval útban nem lehettem túlzottan. Szoval ha tervben van, hogy továbblépsz nem gáz. Persze nem árt ha nem baszo gatnak mint engem. :(
2018. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon ciki ennyi idossen anyad szoknyajan logni

Mar reg sajat csaladban kellene elned

Boldog kapcsolatban gyerekekkel az oldaladon.

Venlany maradsz...

2019. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Én annak érezném. Már 22 évesen léptem otthonról. Lehet szobát is bérelni nem csak lakást...
2019. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
75%
Mert ti jáccátok az agyatokat, hogy leléptetek huszonévesen nem mindenkinek alakulhatott ugy az élete. Minőséginek is lennie kell az életnek, nem eleg csak lelépni otthonról. Vagy persze lehwt ezer válfaja pl: pasi lakasába vagy annak szüleihez mert bekaptad a legyet... ez is elköltözés... nade milyen?
2019. jan. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
31%
46 OS! Nem játszom az agyam. Nem voltak jók a körülményei otthon. Apámat nem tudtam tovább elviselni, így hosszú évek után meghoztam azt a bátor döntést, hogy léptem. Minimális pénzből. Igaz, ez 15 éve volt, akkor olcsóbb volt a szobaberles.
2019. jan. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
19%
Előző vagyok. Szóval egyetemre jártam, dolgoztam mellette, szobát bérletem és jobb volt, mint otthon. Lakotatsaim voltak. Nem nyivakolni kell, hanem tenni valamit magunkért.
2019. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
87%
Én semmiféle nyivákolást nem véltem felfedezni a feltett kérdésben.Akkor ezek szerint te nem tudod hogy milyen egy normális,szeretetteljes családban felnőni,ahol a szülők nem bánják sőt még esetleg örülnek is neki ha,mint jelen esetben,a lányuk még 32 évesen is otthon lakik.Te utáltad apádat,ő is téged,nem magadért tettél csak egy menekültél otthonról,gondolom manapság sem jobb a szüleiddel a kapcsolatod...talán téged irigyelni kellene?
2019. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten megfizethetetlen albérlet árak vannak,ha elválnék,én is kénytelen lennék anyámhoz költözni 38 évesen..
2019. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!