Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki 32 nőként a...

Nagyon ciki 32 nőként a szüleimmel lakni?

Figyelt kérdés
nincs párom
2018. dec. 31. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ciki
2019. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
7%
Kedves #56-os! Még egy 20-25 éves csajnál/ pasinál elmegy az okfejtésed. Hova siessen annyira. De az a mai világgal a gond,hogy még én vagyok ufo kb,hogy szerintem baromi ciki,ha 32+ évesen valaki még otthon van s párkapcsolata sincs....ez roppant szomorú is,hiszen az ember társas lény. Persze lehet jönni a rossz kapcsolatokkal,házasságokkal, DE bizony az idő halad...30on felül m€g nehezebb párt találni,és/ vahy különmenni a szülőktől. Szóval igenis ciki.
2019. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
24%
Ciki lehet ha ez alapján fejtegwtjük mint a 62es. Írj par dolgot kérdező. Pl ha szűz vagy, soha nem volt még kapcsid és nem amiatt laks otthol mint amit fentebb irtam akkor picit belekényelmesedtél. Tényleg nem mindegy az elethelyzet na.
2019. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
64%

Igen 73%-os te vagy az UFO mert AKÁRHÁNY éves embert cikinek, meg gáznak tartasz mert nincs kapcsolata vagy otthon él.

Ciki az, ha eltartott (nem csak gyerek sátuszban kapcsolatban is ), ékősködő, bűnöző, züllött, nincs SEMMILYEN iskolája, meg ehhez hasonlók, de soha nem lehet ciki az, ha úgy él, ahogy neki jól esik.

Majd pont a hozzád hasonlók miatt fog egy nő férjehez menni, párkapcsolatban élni (vagy akár egy férfi), hogy te ne szólj egy szót sem, hát persze. Bennem meg inkább az motoszkál, hogy vajon egy ilyen "tökéletes a házasságom, és gyerekeim vannak, jajj de boldog vagyok" tipusú ember miért is túr könyékig más magánéletében. Miért is ciki vagy nem ciki neked az, hogy valaki úgy él ahogy. Nem tudom, engem az ilyen hidegen hagy. Van egy életem amivel ÉN elégedett vagy, más meg majd intézi a sorsát úgy, ahogy neki jó. Aki meg turkál más magánügyében az

a) maga sem elégedett a saját életével, ezért más emberek kibeszélésével próbálja a saját bajait elfelejteni

b) iszonyúan betyöpösödött buta ember, akinek a házasság-gyerek szentség körül forog az élete, és egyszerűen nem fér bele a beszűkült fejébe, hogy valakinek meg ez nem kell.

Mindkettő szomorú dolog, és ha engem kérdezel ez a ciki. Nem egy saját életét nyugiban élő ember.

2019. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
8%
Elég ciki, de valamennyit javít a helyzeten ha adsz haza lakhatásra, rezsire(kb 70-80 ezer) meg elvégzed az összes házimunka felét.
2019. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
8%
Kedves 67%os! Vegyél gyorsan vissza a lendületből. Nem tudom hány éveske lehetsz,de a gyk tudod olyan oldal,ahol kérdeznek valamit,és arra válaszolsz,a véleményed írod.Ki mit kotorászik más magánéletében?!? Meg mi ez a szöveg hogy boldog a házasságom és mondom a tutit blablablabla? Sehol nem írtam ilyet. És nem is értem,mit korteskedsz itt,menj ki a valóságba kicsit.
2019. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:
nekem nem kell férfi
2019. jan. 1. 16:47
 68/89 A kérdező kommentje:
anyám miatt vagyok itthon szerinte én nem tudnám magamat ellátni
2019. jan. 1. 16:47
 69/89 anonim ***** válasza:
81%
Hát Kérdező ez esetben viszont vmi gond csak van. Vagy leépítették az önbizalmad, elhitették hogy nem vagy képes egyedül élni. Na ez gáz akkor, ha hagyod.
2019. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
8%

73%-os szerintem te vegyél magadból vissza meg az idegbeteg stílusodból. Semmi sértőt nem írtam, te dühöngsz itt nekem. Jahh ez egy ilyen oldal, ezért képzeld el én is leírhatom a véleményem nem csak te. Bírom az ilyen emberekert, szerinted más életét kritizálni csak neked szabad, persze nektek mindent szabad, ha más hozzád szól meg kikéred magadnak.

Amúgy most vált világossá, hogy beletrafáltam a közepébe, máskülönben képes lennél higgadt beszélgetésre :)

Amúgy 32 "éveske" vagyok és mint mondtam házas, nem itt keresek önigazolást, csak veled ellentétben nem vagyok ilyen más életébe turkáló, mást cikinek tituláló okostojás. Biztos szuper életed lehet ha kérdezőt cikized ISMERETLENÜL úgy hogy egy tényt tudsz róla: nem akar magának pasit.

2019. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!