Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mióta kiderült hogy meleg...

At1.19 kérdése:

Mióta kiderült hogy meleg vagyok apám be van kattanva. Azzal fenyeget, hogy ha nem jelentkezem önként a honvédségbe, miután elvégeztem idén a közép sulit, akkor kitesz itthonról. Ezt komolyan gondolja vajon? 19f

Figyelt kérdés

13 éves voltam amikor elváltak anyuval, azóta engem és a húgomat ő nevelt, mert anyukám kiköltözött az államokba egy néger mérnökkel. Azóta 3x láttam, amikor itthon volt. Nem érdekeljük. Én sajnos meleg vagyok, és ezt titkoltam, de lebuktam, mert édesapám átnézte a telefonomat, amiről szintén én tehetek, mert megadtam a kódot neki, hogy tudjon telefonálni, mert a Vodafone kikapcsolta a telefonját, mert nem fizetett be egy csekket. Kiderültek a dolgok és nagyon kiakadt. Sosem vert minket, de most engem arcon vágott és nem szólt hozzám. Az ünnepek így teltek, a nagyszüleim nem tudták miért vagyok teljesen kikészülve, nem mertem elmondani. Majd ma, mint újév kezdeténél, odajött hozzám és „Békejobbot nyújtok feléd, de van egy feltételem”. És elkezdte magyarázni mit akar tőlem és hogy ha nem tesztem meg, akkor kitesz itthonról, nem mehetek egyetemre, nem támogat semmiben. De ha belemegyek és beszállok a honvédségbe, akkor a szolgálat után, majd segít nekem mindenben. De ez a feltétele… Mit tegyek? Ezt komolyan gondolja? Mondtam neki hogy jelenleg nem vagyok olyan fizikai állapotban, hogy felvegyenek, mert ott kemény teljesítmény kell és én abbahagytam a sportot 2 éve, de nem érdekli. Erre azt mondta, akkor ideje lesz elkezdenem edzeni… szerintetek csak a feldúltság beszél belőle, vagy komolyan gondolja? Az én érdekemben, mondja ő…még gondolkodom, hogy megmondom neki, hogy elmegyek egy pszichiáterhez a melegség miatt.


Tudom, hogy ez egy trollfészek, de kérlek ezt most vegyük komolyan, mert nem tudom hova forduljak! Komolyan, ha valaki segíteni tud bármilyen formában, akár skype-on vagy telegrammon is beszélhetünk.


2019. jan. 1. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
11%

Izé...mi itt a gond?


Annyit kötött ki, hogy legyél katona, és?

Bemész területvédelmisnek, 1 hónap laza kiképzés imitáció és utána évi 15 - 20 nap. Semmiség. Ennyit nem ér meg a családi béke? Ha nem, keress egy kant és költözz hozzá!

2019. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

Most nyilván mindenki az apádat fogja szidni, mert nem fogadja el, hogy meleg a fia. Hát ez van. Ez az ő döntése. Nem akar a nagy elfogadó csoportba tartozni, hanem azt mondja amit komolyan is gondol. Nem akarja, hogy a fia meleg legyen (gondolom ő durvábban fogalmazott) és bizony megteheti azt is, hogy amint befejezted a sulit, kitehet a lakásából. Végül is 18 évesen felnőtt ember leszel. Szavazhatsz, vehetsz alkoholt, cigit, stb. Nem köteles támogatni tovább. Neked is jogod van melegnek lenni, és úgy élni az életed ahogy te szeretnéd. Ha nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor érettségi után menj dolgozni. Majd bérelj egy szobát, és boldogulj.

Sok fiatal elfelejti, hogy az apád generációja még úgy nőtt fel, hogy nem volt minden második fiú meleg, és aki az volt, az is ki volt közösítve. Nem akar ilyen életet a fiának..

2019. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem képes elfogadni téged, a saját gyerekét, akkor minek foglalkozol. Tanulás mellett dolgozz, hogy legyen pénzed, és hanyagold. Ha most nem képes elfogadni, gondolod, hogy a Honvédség után majd jobban áll hozzád?
2019. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Ne fogadd el az ajánlatát. Utána ha támogatna a továbbtanulásodban, amit kétlek, akkor is csak abban az esetben tenné, ha sikerülne a "nevelése", és heterová váltál.
2019. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha ilyen apam lenne megmergeznem xd lehet lepontozni ez a velemenyem xd
2019. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Van majdnem egy éved pénzt gyűjteni diákmunkából. Beiratkozol egyetemre

Kollégiumi elhelyezést kérsz

Igényled saját jogon a családit

Beperled a szüleid rokontartásért

Felveszed a diákhitelt

Végigdolgozod az egyetemi éveket diákmunkán

És boldogan élsz tovább

Ennyi

Nem kell homofób idióták zsarolásának engedni

2019. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Metionin ***** válasza:
88%
Itt az a probléma, hogy apád azt hiszi, a "katonaság" majd heterová változtat. Pedig nem fog és ha teljesítenéd is amit kiszabott, utána úgyis rájönne hogy még mindig meleg vagy és úgysem segítene, szóval kár elbaxnod az életedet a kedvéért. Milyen tanulmányi eredményeid vannak? Van lehetőséged továbbtanulni? Van egy sanszom rá, hogy ha apád nem nyugszik le, kénytelen leszel a tanulásodat egyedül finanszírozni, erre próbálj felkészülni pl. megfelelő papírok beszerzésével ösztöndíjakhoz, nyári munkával stb. Pszichológushoz jó lenne ha elmennétek, de te és apád együtt. Hátha a szakember fel tudná világosítani a melegség mibenlétéről és meg tudná győzni, hogy ne büntessen emiatt téged.
2019. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 grafno ***** válasza:
23%

Mond neki, hogy megvaltoztal és nem érdekelnek a fiúk. Szerezz egy csajt.


Vagy egy kis izmot a seregben felpakolsz és a melyvizben a cápák között hagyod magad kicsit kihalaszni.


Elég tájidegen valakit a seregbe küldeni Magyarországon. Nincs szerintem semmi presztízse. Benn vagy tucat csávóval. Jobbat nem is akarhatna az öreg.


Odaadod a telefont a személyes profiloddal??!! Na ne. Alap hogy vendégfiokkal kapja meg..

2019. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
5%

[link]


Ennyit nem ér meg a béke és a tanulás?

2019. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Metionin ***** válasza:
96%
Előző, itt nem az a probléma hogy nem bírná ki a kérdező a kiképzést, hanem az hogy az apja ezzel akarja heteróvá "változtatni". Aztán ha rájön hogy hopika, a gyerek meleg maradt, ugyanúgy ki fogja vágni mint azt a bizonyos macskát.
2019. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!