Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mióta kiderült hogy meleg...

At1.19 kérdése:

Mióta kiderült hogy meleg vagyok apám be van kattanva. Azzal fenyeget, hogy ha nem jelentkezem önként a honvédségbe, miután elvégeztem idén a közép sulit, akkor kitesz itthonról. Ezt komolyan gondolja vajon? 19f

Figyelt kérdés

13 éves voltam amikor elváltak anyuval, azóta engem és a húgomat ő nevelt, mert anyukám kiköltözött az államokba egy néger mérnökkel. Azóta 3x láttam, amikor itthon volt. Nem érdekeljük. Én sajnos meleg vagyok, és ezt titkoltam, de lebuktam, mert édesapám átnézte a telefonomat, amiről szintén én tehetek, mert megadtam a kódot neki, hogy tudjon telefonálni, mert a Vodafone kikapcsolta a telefonját, mert nem fizetett be egy csekket. Kiderültek a dolgok és nagyon kiakadt. Sosem vert minket, de most engem arcon vágott és nem szólt hozzám. Az ünnepek így teltek, a nagyszüleim nem tudták miért vagyok teljesen kikészülve, nem mertem elmondani. Majd ma, mint újév kezdeténél, odajött hozzám és „Békejobbot nyújtok feléd, de van egy feltételem”. És elkezdte magyarázni mit akar tőlem és hogy ha nem tesztem meg, akkor kitesz itthonról, nem mehetek egyetemre, nem támogat semmiben. De ha belemegyek és beszállok a honvédségbe, akkor a szolgálat után, majd segít nekem mindenben. De ez a feltétele… Mit tegyek? Ezt komolyan gondolja? Mondtam neki hogy jelenleg nem vagyok olyan fizikai állapotban, hogy felvegyenek, mert ott kemény teljesítmény kell és én abbahagytam a sportot 2 éve, de nem érdekli. Erre azt mondta, akkor ideje lesz elkezdenem edzeni… szerintetek csak a feldúltság beszél belőle, vagy komolyan gondolja? Az én érdekemben, mondja ő…még gondolkodom, hogy megmondom neki, hogy elmegyek egy pszichiáterhez a melegség miatt.


Tudom, hogy ez egy trollfészek, de kérlek ezt most vegyük komolyan, mert nem tudom hova forduljak! Komolyan, ha valaki segíteni tud bármilyen formában, akár skype-on vagy telegrammon is beszélhetünk.


2019. jan. 1. 17:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

A fiam meleg,ugyan olyan értékes mint a két hetero fiunk a párja családtag,apád viszot nem apa,és nagyon beteg jellem,a pszichologus sem fog heterot csinálni belőled,max gyogyszerrel töm és fájdalmat terápiát kapsz igaz mára ezt betiltották ugy tudom,keress munkát és probálj lelépni mielőtt rámész a korlátolt elmebajára és bántalmazni kezd. Mikor tanuljátok meg fiatalok,h magyarországon nem szabad elmondani ezt csak normális elfogadó szülőnek, a korlátoltságnak vannak jelei,azt látni lehet,ott jobb hazudni álarcban lenni,titkolni mindent ami eltér a kormány propagandájátol, és akkor beszélni maximum ha totálisan nem függsz már tőlük.. Sajnállak kitartás.

64F

2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Sajonos sokan azt hiszik hogy csak a sorkatonasag utan leszel igazi ferfi. Raadasul hetero is... Hat marhara nem.

Apadnak kellene inkabb a pszihiater.

2019. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is ezzel akarja elérni, hogy "heteró legyél", ami természetesen lehetetlen, szóval sosem tudnál neki megfelelni. Szerintem próbálj rá felkészülni, hogy önmagadat kell majd eltartanod és külön kell élned. Esetleg a nagyszüleidnél próbálkozhatsz, ők talán a pártodat fognák. Ha nem áll annyira messze tőled a katonság, akkor tartalékosnak elmehetsz, de szerintem ez is csak időhúzás lenne legfeljebb.

A pszichiáter se fog semmin se változtatni, nem is tudna. A magyar orvostudomány álláspontja szerint a homoszexuálitás nem betegség, nincs rá tabletta. Pszichológus tudna segíteni az elfogadásban és a konfliktuskezelésben.

2019. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
Tetszik apád lokikája. Zavarja, hogy meleg vagy ezért elküld, hogy össze legyél zárva pár tucat férival :D
2019. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%

#14 XD

Végül is igaza van a papának valami rendes, dolgos, izmos pár kell a fiámak ;)

2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Apad megfelelo helyre iranyit...a hadsereg tele melegekkel. Ott majd talalsz magadnak part. Szerintem ezen nem kell ugy kiakadni.

Irom ezt ugy hogy nagynagybacsikam tiszt volt regesregen es szerette am a katonafiukat :-).

Szoval pont nem a katonasag fog atnevelni senkit heterova...

2019. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%

Aki egyetért apáddal, az nem korlátolt, nem fóbiás, hanem normális. Nem fogadja el, ami ellentétes a termédzet törvényeivel.

A homoszexualitás szinte divattá válik, sőt, társadalmi zsaroló eszköz. Ebbe most ne menjünk bele. Hogy ki tudsz-e jönni belőle, talán pszichiáter a megmondója. Akkor sem egészséges, nem természetes, ha ezer törvényt is hoznak róla.

Viszont apád 18 éves korodtól nem köteles eltartani.

A lakásból, ha a lakcímkártyád oda szól, nem rakhat ki.

Tudd, hogy neki is vannak jogai, nemcsak neked.

Te a homoszexualitást elfogadod, aztá váltál.

Ő meg a szülő apád, aki téged a szülő anyáddal természetes úton nemzett és felnevelt.

A történetednek amúgy van egy " Amerikába szakadt anyám, aki eldobott" című kamu bukéja, de ne legyen igazam.

Aki pedig irántad toleráns, fogadja el apád "másságát", aki abszolút természeti törvények alapján utasítja el, s tragédiának éli meg, hogy a fia zsákutca.

2019. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit hisz az öreg? Majd a honvédségnél "helyretesznek"? Pfff...
2019. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

“Aki pedig irántad toleráns, fogadja el apád "másságát", aki abszolút természeti törvények alapján utasítja el, s tragédiának éli meg, hogy a fia zsákutca.”


Bírom a hozzád hasonló korlátoltak logikáját (nem).


1. Ha a természet törvényei szerint nem lenne okés a melegség, akkor a melegek már régen “kiszelektálódtak” volna ahogy a hozzád hasonlók szeretik beállítni a dolgot. Lehet azzal dobálózni, hogy szaporodni nem tudnak, lám a természet mégis megoldotta, hogy mindig újra és újra szülessenek melegek is a társadalomba.

Akkor miről beszélünk?

Melegség az állatvilágban is előfordul igen csak nagy számban, ergo máris létezik a természetben, annak része és nem lehet azt mondani, hogy nem természetes, de rohadtul az.

Nem ettől lesz normális, nem is önmagában ettől kell elfogadni, de hogy ne lenne természetes az egy igen csak öncélú kiforgatása a dolognak, hogy a saját szűk világnézeted igazold.


2. Lehet azt mondani, hogy az apját is meglehet érteni, mert másképp és más világban nőtt fel és ez igaz is.

De aki gyereket vállal, az készüljön fel bármire, mert bizony bármi benne van a pakliban, az nem úgy van, hogy utólag reklamálunk mert nem ezt akartuk.

Szegény csávó, hát erre nem gondolt, hogy meleg is lehet a fia, meg ne sajnáljam, apa az ilyen?

2019. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

Most pedig a kérdezőnek:


Apádnak sajnos elég komoly problémái vannak, pl valóságtagadás, érzelmi megrekedtség, és hasonlók. (Pont az ilyenek szoktak megkattanni meg betegségeket produkálni maguknak.)

Lényegében nem tudja és nem is akarja kezelni ezt a helyzetet, ő leginkább kimenekülne belőle és letagadná.

Nyílván nem annyira buta ember, mint amennyire ebben a helyzetben cselekszik, hogy azt hiszi, majd a honvédség megváltoztat.

Mert ezt hiszi.

Igazából jó eséllyel magának is hazudik.

Legalább te ne hazudj önmagadnak.

Gondold végig, ha elmennél a honvédségbe utána nem zavarná hogy meleg vagy?

De, csak valamiért azt hiszi, nyílván a sztereotípiák, hogy aki katonának megy az férfi, és aki igazi férfi az nem lehet meleg.

/ Majd megváltozol ha férfias dolgokat művelsz és hasonlók.


Fölösleges ebbe az alkuba belemenned, saját magaddal is kicseszel, rámegy az időd, de lehet még az egészséged is, heteró nem leszel tőle, csak késlelteti apád haragját amit később amúgy is megkapnál ha nem tudnál heteró lenni.


Apád most azért nyugodott le úgy ahogy, mert saját magának is bemesélte, hogy nem lesz itt gond, majd megváltozol, de ez valójában csak egy átmeneti állapot amíg nem kell ismét szembenéznie a valósággal.


Előttem sokan leírták mit csinálj, kezdj el nagyon gyorsan az önálló életen gondolkozni, mielőtt még nagyobb árat fizetnél ezért az egészért.

2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!