Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
28%
Egészségükre!
2019. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
15%

😂😂😂😂

Hány éves vagy? 10?

Örülj neki, hogy kibékültek, és nem adták be ünnepek után a válást, mint nagyon sokan.

És nyugodj bele, hogy dugtak már a konyhában, a fürdőben, a kanapén, a kocsiban, és mindenhol.

A gumival mi a bajod? Szeretnél kistesót?

2019. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
42%
Jajjj de gyenge kamu... :D
2019. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
79%

xD


Nem igazán értem miért a te ágyadat használják vaterázáshoz:D

Nekem már ez is fura:)

2019. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
10%
Hát, ha nem éjjel kettökor mennél aludni, akkor... Mindegy, majd közöld velük, hogy semmi gond, ha ez igy megy, akkor te majd igénybe veszed az ő ágyukat - illetve azért ne nálad szemeteljenek.
2019. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
32%

Paraszt dolog volt részükről!

Én kb azt csinálnám mint #6 írt

2019. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
16%

Kicsiként rengetegszer másztál abba az ágyba, amiben szexeltek.


Ettől még nem szép dolog a te privát szférádat megsérteni. Inkább azt mond, hogy nem szereted, ha a dolgaidhoz nyúlnak így máskor ne ott csinálják a Vatera fotókat. 😄😄😄


Ha a szex miatt ilyen hisztive kezdesz, nem fognak komolyan venni. Az úgy nagyon gyerekesen hangzik.

2019. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem...miközben te a nappaliban filmeztél bementek a szobádba szexelni?

Nekik nincs szobájuk?


Ha ez igaz nagyon durva és tényleg gusztustalan.

2019. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
95%
Bas.szál te is az ő ágyukban.
2019. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
14%

És? Mi a baj? Szeretkeztek és kész. Ennyi.

Nem kell az ilyen pitiáner szrokból ilyen nagy ügyet csinálni. Agyhalál...

2019. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!