Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
39%

Mi van, felébredtek a kukkoló hajlamaid, hogy a szexuális életemről kérdezgetsz???

Igen, én is toltam már más ágyában,és igen, az én ágyamban is tolta már más... ez viszont ugye nem a te dolgod, egyik se...

2019. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan kérlek, ne nevettesd már ki magad. Nem vagy te olyan fontos hogy bárkit érdekeljen a nemi vagy akkármilyen életed.

Épp csak megjegyeztem, kulturált ember nem dug más ágyában.

Te ha felétek c kategóriásoknál ez úgy dívik, hogy ahol rátok jön a kényszer, akkor nincs több kérdésem. Ez is egy kultúra. Persze az az ágy tulajdonos dolga, aki gondolom ilyen hozzád hasonló nagyon igényes szóval kár róla beszélni :)

2019. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
50%
Mintha a saját szüleimről olvasnék... Én is párszor kiakadtam, volt amikor a konyhaasztalon dugtak, míg én 2 méterre tévéztem a szobában. Ők szentül azt hitték pár hónappal ezelőttig, hogy én soha semmit se hallottam miközben nyaraláson, otthon stb hallottam őket rendszeresen.
2019. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
43%

"Te ha felétek c kategóriásoknál" - na ezzel a dumával egyvalakit járatsz le: önmagad.

"Ez is egy kultúra." - kétségtelen... ezerszer inkább, mint a karót nyelt "nyugati (kis)polgári erkölcs"...

2019. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
59%

Fogj egy füzetet és írd tele azzal hogy "anti rend érték erkölcs"...Ha a saját ágyadban dugástól nem, legalább ettől legyen orgazmusod :)

És nem, még mindig nem lesz senki karótnyelt csak azért mert nem szexel más ágyában. Ezt csak te meséled be önmagadnak önigazolásként, hogy kevésbé tűnj prolinak.

Aki pedig égeti magát az egyedül te vagy, de leld benne örömöd.

Engem ugyan nem érdekel hogy a fajtád mit hisz vagy mit nem.

2019. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
32%
A nagy önigazolásban legalább arra figyelhetnél, hogy egy nickről oltasz le....ajjj, ugye nem magadat pontozod?? :D
2019. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
43%

"...hogy a fajtád mit..." - 69%-os lép, és egy lépésből mattot ad - önmagának.

Tudod, a fajtázás, a c-zás, a prolizás az kulturHa, nem kultúra. Na, ezzel szemben egy bútordarab kölcsönvétele teljesen természetes dolog.

2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
30%

Szippp-szipp a kis ártatlan 65%-osra csúnyát mondtak szippp.


Fölöslegesen álszenteskedsz.

Te aki mindenkit karótnyelt erkölcscsősznek titulál, akinek silány a nemi élete mert nem "vesze kölcsön bútordarabokat". Ezt az egészet te kezdet el a dedós személyeskedéssel, még jó sok oldallal korábban. Tehát kár erőltetned az ócska dumádat.

Pont az vagy aminek neveztelek, ez van.

2019. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
41%

Tudod - Székhelyi művész úr után szabadon - te engem nem tudsz lec-ni, csak FELc-ni, nem tudsz leprolizni, csak FELprolizni... bármelyiket abszolút vállalom, és büszkén-boldogan kiírom magamra öles betűkkel, ha ez kellő képen elhatárol a hozzád hasonlóan viselkedőktől.

A fajtázás az más, az szimpla tahóság az emberek közötti kommunikációban.

2019. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
37%

"A fajtázás az más, az szimpla tahóság az emberek közötti kommunikációban"


Nem is értem miért...minden kommentedből süt, hogy te itt különb vagy mindenkinél. Akkor tessék viseld.

2019. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!