Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz a szemem szoltam a...

Rossz a szemem szoltam a szüleimnek de leszarják mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg ezért csak az érdekli ami velr van a fülemmel is baj van de azt is leszarja

2019. jan. 3. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Iskolaorvost keresd fel, gondolom iskolába jársz.
2019. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi idős vagy?? Szüleid nek kötelező gondoskodni rólad ha nem.jelentik a gyamugynek.a lányomnak is kellett fogszabályzó.szemüveg és küldeni kellett róla az igazolást hogy voltunk orvosnál elintéztem.
2019. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Iskola orvoshoz fordulj,vagy menj a helyik gyerek v háziorvoshoz,mai szülő semmivel nem foglalkozik csak h beérjen a gyes gyed csp stb,meg magával..
2019. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? Csak mert a 14 éves gyerekem is el tud már menni orvoshoz egyedül, ha épp dolgozom.
2019. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp vizsgáltasd meg egy orvossal! A szemed a legfontosabb!
2019. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha suliba jársz, akkor beszélj az iskolaorvossal, ad beutalót szemészetre. Az osztályfőnöknek is szólhatsz, nekem hasonló problémám volt és amikor az oszi beírt az ellenőrzőmbe hogy vigyenek szemészetre, akkor elvittek, egyébként 2 évig szartak rá hogy rosszul látok.
2019. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Kedves #3-as! Ezt a szüleim és saját nevemben is kikérem magamnak!

Igen, vannak ilyen szülők is sajnos, de nem kell egyből általánosítani!

Azért, mert te ismersz ilyen szülőket, nem feltétlen ilyen az összes, azért mert esetleg még fiatal, vagy a gyerek már 2000 után született. Nekem pl.: testvéreim sincsenek! Na, akkor ilyenkor mivan a családi pótlékkal?Az 1 gyereknél nem valami magas, és mi jó anyagi helyzetben vagyunk, mégis megszülettem. A baráti körömben sem ismerek olyat, akiknél a szülők csak a járulékok miatt válaltak gyereket.

Ne haragudj, de nem ártana kicsit elgondolkodni az emberekhez való hozzáállásodon!


Te pedig, Kérdező, bár abban igaza van a többieknek, hogy az iskolaorvost keresd fel, de ha azt mondja szemüveg kel, neked pedig nincs állandó kereseted, azt sajnos csak ől tudják majd finanszírozni. Szerintem mindenképp próbálj meg előbb velük beszélni.

2019. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem kaptam szemüveget 12évesen, mert nem volt rá pénzünk. Cigire persze volt mindig.
2019. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemészetre nem kell beutaló. Felhívod a körzetit, kérsz egy időpontot és megnéznek. Fül-orr-gége ugyanilyen alapon működik.

Ha nem segítenek sajnos egyedül kell intézned.

2019. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!