Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is mondták a szülei,...

Másnak is mondták a szülei, hogy ne legyen egyetem alatt barátja lehetőleg?

Figyelt kérdés

Mert hogy hozzánk nem jön senki, minek csavarogni a tanulás rovására megy, majd terhes leszek és ott fogom hagyni az iskolát.


Na pomt ezért terveztem, hogy Pestre megyek egyetemre.


2019. jan. 3. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a szüleim azt mondták, hogy van 1 hónapom, hogy munkát találjak, mert kidobnak ha nem. Egyetemet még véletlenül sem említették..
2019. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mivel felnőtt voltam az egyetemen és tudták h van fogamzasgátlás..
2019. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Nekem ilyet nem mondtak a szüleim.

De ez egy jó nagy baromság, mert kb. egyetemen van jó esélyed megismerkedni minél több sráccal, akik közül aztán jó esetben meg lesz a nagy ő.

Ha nem ismerkedsz egyetemen, munka közben már sokkal nahezebb, aztán nagyobb lesz az esélye hogy vénlány maradsz.

2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

ma 21:48

Ez is hülyeség.

Én munkahelyen ismertem meg életem párját. Ahogy a baráti társaságom nagy része. Testvérem könyvtárban látta meg élete szerelmét. Se a tesóm, se a "most már" felesége nem jártak egyetemre, de szeretnek könyvtárba menni.

2019. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért hülyeség? Nem írtam hogy lehetetlen ismerkedni, csak sokkal nehezebb munka közben, főleg, ha olyat végez ami csak női munka, sehol egy férfi. Persze vannak munkahelyek ahol vegyesen vannak a nemek.
2019. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert azt a hülyeséget írtad, hogy nagy eséllyel vénlány marad... Nagyon sokan munkahelyen vagy hobbi terén találja meg élete párját, és persze van aki egyetemen.. De azt írni, hogy sokkal kisebb az esély egyetemen kívül.. na ezt nem kellett volna kiírnod, mert nem igaz.
2019. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan meg otthonrol pasihoz menekülnek v a család vkit kijelöl,ezért van h az első házasság nagyrészt válás mivel csak ugrodeszka a szabaduláshoz mert nőként eljönni külön élni nem lehet csak pasi tartozékaként.,
2019. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Én már alig várom, hogy a nagyobbik lányom egyetemista legyen, és abban reménykedem, hogy talán ott végre talál hozzávaló fiút. Eddig nem volt szerencséje, mert nem az a bulizós fajta, nehezen mozdul ki. Reélem az egyetemen talál olyan társaságot, akikkel jól szórakozik és talán végre rátalál a szerelem is.

Szóval, nem semmi esetre sem mondanék neki ilyet, sőt!

2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
13%

Én meleg vagyok, nem akarok párt, melegrandi oldalakon ismerkedek. Egyetemre nem mentem, középiskola alatt annyi fiút szoptam már le, hogy a két kezemen nem tudnám megszámolni, volt akit többször. Később persze szeretnék egyetemre menni, de jelenleg melót keresek és pénzt gyűjtök.

24/F

2019. jan. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
És ha nem egyetem alatt akkor mégis mikor kéne barátot/férjet szerezned? Ha pályakezdőként elkezdesz melózni és keményen küzdeni a jobb pozikért akkor tized annyi időd se lesz.
2019. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!