Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya mostanában nagyon ideges,...

Anya mostanában nagyon ideges, stresszes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 1hónapja keződhetett..

Anyának elég stresszes munkája van de már rég óta ott dolgozik és eddig ilyet nem tapasztaltam nála.

Mindig nagyon ideges, pedig próbálok neki segíteni: főzni, elpakolni, de akkir is ideges lesz, pedig csak jót akarok.

Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet. Elmúlik? Mert mostanában, ha anya itthon van mindíg stresszben várom a következő lecseszést. Nem olyan mint régen volt :( pedig nagyon szerettem régen. Olyan jófej volt.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!



2019. jan. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Vagy klimaxol v rájött h apuka félre jár...
2019. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Ki tudja milyen súlyos gondjai vannak , adósságok , stb en akkor vagyok ilyen , lehet kirúgták

Nem veled van a hiba

2019. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és anyának vannak ömbizalomproblémái... lehet hogy az is közrejátszik de nem tudom.
2019. jan. 3. 21:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos nem rúgták ki, sőt lesz hála istennek új munkája is. Anya fél, hogy apának már nem tetszik, de apa tuti hűséges.

Anyagi gondok nem nagyon vannak. De köszi a választ

2019. jan. 3. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tőle egy 10 percet, amikor csak te beszélsz erről.

Csodákra képes a kommunikáció. Legyen ott apukád is.

2019. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-nek igaza van, mondd el neki őszintén, hogy aggódsz érte és miatta szeretnéd, ha megoldást találnátok

simán lehet hogy elsírja magát és béke lesz utána :)

2019. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!