Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavarna, ha 16 év...

Titeket zavarna, ha 16 év körüli, kolis lányotok így szerezne plusz zsebpénzt?

Figyelt kérdés
Ha van ideje mások helyett csinál rajzházit, vagy éppen egy Facebook-os csoport valamelyik tagjának készít el egy rajzot, de azt csak ha az illető át tudja venni személyesen abban a városban, ahol kolis. Az utóbbinál csak nyilvános helyen találkozik azokkal az ismeretlenekkel.
2019. jan. 4. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem,örülnék h leleményes és jol rajzol. És nem irigyelném a lányom munkával keresett zsebbpénzét. Ha diákmunkázik ott ids lesz csomo idegen,és remélem nem fogod elszedni a fizetését majd..
2019. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Az öcsém a napi otthonról vitt szendvicsét adta el anno :D

Jóvanazúgy, legalább leleményes.

2019. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Amíg nyilvános, forgalmas helyen és nappal találkozik, és van annyi esze hogy tudja hogy nem szabad ismeretlenekkel elmenni sehová nem lesz gond. Én biztos örülnék hogy ilyen ügyes
2019. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem zavarna, de azért szeretném tudni hogy normálisak-e azok az idegenek akikkel találkozik. Kicsit aggódnék. Némelyik 16 év körüli lány elkurvul. Na az zavarna. De így korához képest normálisan szerez pénzt, szerintem példaértékű.
2019. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Örülnek neki, csak vigyázzon magára...a nyilvános hely jó ötlet.

Megdolgozik ezért a pénzért , miért ne. :)

2019. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennek mégis mi köze van ahhoz hogy valaki elk. Vul??ennyi erővel utcára se menjen
2019. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék, hogy van valamihez tehetsége, amivel szeret foglalkozni, az meg plusz előny, hogy ezzel egy kis pénzt is kereshet. És persze szimpatikus a hozzáállás, hogy tesz valamit egy kis plusz pénzért.
2019. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Én anno profi orvosi es szülői igazolásokat arultam,csinaltam a közép suliban.Kellett a mani,de amit a te lanyod csinál abban nincs sem mi rossz.Én büszke lennék rá hogy feltalalja magát.

28N

2019. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Én az osztálytársaknak csináltam ugyanezt. Egy kis plusz pénz jól jön.
2019. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi idősen más lehetősége kb nincs is. Diákmunkán 18 feletti diákokat szeretnek alkalmazni.

Én nekem nem lenne ezzel bajom, örülnék, hogy tehetséges és leleményes

2019. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!