Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ragaszkodnak annyira,...

Miért ragaszkodnak annyira, ahhoz hogy telefonban is mondjam meg a rossz hírt?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, tanulok egy másik városban. Kiderült, hogy nem záróvizsgázok, és írtam nekik üzenetben, mert nem akartam hogy a lakótársaim hallják. Újat ugysem fogok tudni mondani, csak arra jó hogy ordíthassanak. Nekem meg nem hiányzik, hogy mások is hallgassák vagy lássák a fejem ahogy sírok.
2019. jan. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán minek számolsz be nekik,kinek hiányzik a mérgező üvöltözés. Külön élsz,semmi közük hozzá.
2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mert a szüleim és ők fizetik a tanulmányaimat.
2019. jan. 4. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Hát akkor meg tessék hálálkodni,ha üvöltenek megköszönni hisz verhetnek is ha ők fizetnek. :) Én ezért húztam el anno szépen dolgozni nem is kérhettek számon minden percemet vizsgámat..
2019. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök természetes reakció, függetlenül attól, hogy mi történt. Közlöd tőmondatban, hogy baj van/rossz dolog történt, teljesen alap szülői (sőt, emberi!) reakció, hogy felkapja a telefont, hogy de hogy történt, hogy viseled, hogyan tovább.
2019. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért mert beszélni szeretnének veled, nem csak egy SMS-t olvasni. A ki meg azt mondja, hogy szüleidnek nincs köze a tanulmányi eredményedhez... Hát no comment, idióta egy gondolkodásmód.
2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj hát ők nem azért akarnak telefonálni, hogy te szegény hogy viseled. Hanem hogy te gyökér.
2019. jan. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!