Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha? TÖBBI LENT!

Mit tennétek ha? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Ha a 16 éves lanyotok a barátjával szeretne aludni meg engednétek neki?

Tudva hogy akár másnap a szüzessége nélkül terhet haza?



2019. jan. 4. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
és akkor mivan? elég idős már
2019. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Igen,mivel inkább ott veszítse el mert elfogja mint egy vécében autóban parkban veszítse el,és ne bízzon bennem hanem hazudjon nekem h szűz még 20 évesen is több éves kapcsolatban,kell íratni gyógyszert és elmagyarázni mire kell figyelni,amúgy az csak egy hártya ami túl van misztifikálva ma már nem 1800 at írunk.

40N

2019. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Én azért még elbeszélgetnék vele, hogy várjon egy kicsit (kb. egy évet)
2019. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy megengedném neki. Egyrészt, ha szeretkezni akarnak, ottalvás nélkül is meg fogják találni az alkalmat rá.


Másrészt az is lehet, hogy már nem is szűz.


Gondolj csak vissza, mi is voltunk 16 évesek. Mindig volt kivel, de nem mindig volt hol. Így fordult elő, hogy parkban félreeső padon, buszon a hátsó ülésen, nagyszünetben az iskolai mosdóbam...

2019. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért, csak akkor veszítheti el, mikor együtt alszanak? Ennyire naiv nem lehetsz. Te is voltál fiatal...a vágyaknak nem te fogsz megálljt parancsolni azzal, na nem engeded, hogy együtt aludjanak.


De egyébként nem mindegy mióta vannak együtt.

2019. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudom, hogy most én leszek a pervez "mai fiatal", de saját tapasztalatomból kiindulva szüzességet ottalvás nélkül is el lehet veszíteni.

Aki szexelni akar azt ilyen apróságok nem tartják vissza :)

2019. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem. És nem a szex miatt, hanem mert ebben a helyzetben benne van hogy a srác nem áll meg akkor sem ha nemet mond a lány- és a nyakamat rá hogy egy ilyen megengedett ott alvásnál akkor sem kérne segítséget a kislány ha megerőszakolják.Egy szűz megijedhet, a srác nem biztos hogy leáll: még legjobb esetben is rettegve gondolhat a lány a szexre ezután.
2019. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Megengedném.

16 éves. Amúgy meg a suli WC-ben is bármikor elveszítheti a szüzességét.

Meg bármikor találhat ák rá alkalmat. Ha meg elveszíti akkor mi van? Ez nem olyan súlyos bűn mint a kábítószer.

2019. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Való igaz, hogy ha annyira szexelni akarnak, akkor meg fogják tenni, csak kevésbé romantikus körülmények között.


Én elengedném a lányom, de csak akkor, ha előtte hajlandó velem leülni és meghallgatni. Elmondanék neki mindent a szexről, a terhességről, a nemi betegségekről, a védekezésről.

Ha gondolja, elvinném nőgyógyászhoz, íratnánk fel neki fogamzásgátlót, de óvszert is szívesen vennék neki, csak használja is.

Nem kell, hogy tabu legyen a szex téma, sőt, minél nyíltabban tudunk beszélni róla, annál könnyebb minden.

Ha szeretik egymást a barátjával, megbízható a srác, nem részegen meg becuccozva akarnak kefélni, + együtt vannak már pár hónapja legalább, akkor miért ne szexelhetnének?

Csak az a lényeg, hogy teherbe ne essen. Ezt neki is elmondanám. Ha összehozzák, az onnantól az ő felelősségük lesz, én nem fogom kihúzni őket a pácból.

2019. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

A fallosz a nap bármely szakába képpes felállni, bárhol bármikor...

Mi lenne jobb??

A; a lányod egy házba veszti el, kényelemben, biztonságban, kellő idő ráfordítással.

B; bármilyen félre eső helyen (híd alatt, nádas, wc, erdő) de legalább kapkodva.


Ha akarják megoldják, ha nem szeretnék úgy is várnak.

2019. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!