Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya minden nap kiabál velem....

Anya minden nap kiabál velem. Meddig tűrhetem?

Figyelt kérdés

Mindennap a tanulás miatt kiabál velem. Érettségizni fogok. Szóval nem hiányzik az, hogy most ő is idegesítsen engem. Elég ha egész nap veszekednek apával, minden kis sz@rságon. Aztán ha rájuk szólok, anya meg nekem áll kiabálni a tanulás miatt. /ami nem megy rosszul, csak becsúszott pár rossz jegy sajnos, de látja, hogy azon vagyok, hogy kijavítsam/. Elmondom neki, ne most kiabáljon velem, mert tanulnom kell, nem hiányzik, hogy most húzza fel az agyam. De ő mondja és mondja. Bántó és mély nyomokat hagyva. Nem elég az a gondolat, hogy nem tudom minek menjek tovább tanulni, meg szerelmi problémáim is vannak + még ő is..jelenleg a padlón vagyok. Egész nap csak otthon ülés. Begolyózok. És mind ere jön a kiabálása. Egész nap fáj a fejem, mert gondolkodok a nap 24 órájában. Iskolában is elalszok szinte. Már egyre töbször fordult meg, hogy könyebb lenne talán meghalni?! Barátaim éretlenek, apa lesza@r mindent, anya csak kiabál. Egész életben nem élveztem soha semmit. Mindig a pénz volt a család központjában is, mert hitelünk van. Én meg mindig komolyan veszek mindent..így az életemet is, csak úgy érzem most elbuktam. Össze vissza írtam szerintem mindent, de muszáj volt valahogy leírnom.


18/f



2019. jan. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Mondd anyukadnak hogy hagyjon tanulni mert majd te fogsz milliokat keresni és kifizetni a hiteluket :)
2019. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy nyugis helyet, ahol tanulhatsz.!
2019. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Hát várjál már! Te szólsz be neki, hogy kb. kussoljon el, majd még neked áll feljebb? Oké, hogy ő ne kiabáljon minden hülyeségen, de te meg gyerek azért eléggé fordítva ülsz a lovon...
2019. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Te szólsz be neki, hogy kb. kussoljon el, "


Hogy ezt te hol olvastad, én nem tudom. De szaladj neki mégegyszer.

2019. jan. 5. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

"Elég ha egész nap veszekednek apával, minden kis sz@rságon. Aztán ha rájuk szólok, anya meg nekem áll kiabálni a tanulás miatt."

Parancsolj. Ki szerint normális, hogy a gyerek akarja rendre utasítani a szüleit? Lehet nullára pontozgatni, de akkor is rosszul gondolja, hogy majd ő parancsol otthon. Más is volt 18 éves, másnak is volt szerelmi bánata, másnak is kellett érettségizni hülye szülő mellett, de nem mindenki gondolta magáról, hogy ő a világ közepe. Én nem is értem, hogy miért felejtette el a többség, hogy hogy nevelünk normális kölyköket. Nem így.

2019. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Te szólsz be neki, hogy kb. kussoljon el"

A neki meg a rájuk között van különbség. És honnan tudom, hogy én milyen hangnemben szólok? Mert szerinted ha veszekednek mindenen és nincs ajtóm így mindent hallok. Akkor csak úgy engedjem el és üljök, ahelyett hogy szólok. De te ez a tipikus mindent tudó vagy. Képzeld normális hangnemben szólok, mert nem tehetem meg, hogy kiabaáljak. De örülök, hogy ezen az egyetlen dolgon fennakadtál.

2019. jan. 5. 12:36
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg szerinted szülőknél az a rend, ha egész nap minden egyes dolgon kiabálnak?! És leszarják azt, hogy van 2 gyermekük akik kikészültek már a sok veszekedés miatt?!

Ha ez neked normális akkor te is egy szép családban nőhettél fel.

2019. jan. 5. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Keddig.
2019. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Menj könyvtárba, tanulj ott és csak este menj haza.
2019. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell eltűrnöd. 18 éves vagy, nagykorú. Elköltözhetsz.

Ha pedig mégis szeretnél még otthon ülni az önállósodás helyett, akkor füldugó, és elviseled.

2019. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!