Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen megőrült, mit...

Anyám teljesen megőrült, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában tök jól kijottunk erre egyik napról a másikra elkezdett rendszeresen piszkálni. Egyfolytában arra utal, hogy milyen szar vagyok még hogy hogyan nézz ki a szobám meg.....😭😭 Egyfolytában kritizál. Bocsánat, hogy zavarosak írok csak nem tudok kivel ilyenről beszélni és most is sírok és nagyon ideges vagyok.😭😭😭

2019. jan. 5. 19:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy került ebbe a kategóriába a kérdésem. Elnézést érte.
2019. jan. 5. 19:29
 2/12 63tqh válasza:
23%
Mindennek oka van. Lehet más miatt ideges és rosszkor vagy rossz helyen vagy csak szimplán igaza van.
2019. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Vagy tinikorba léptél és nem a világ fordult ki magából, hanem te.
2019. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Rendet. Xd
2019. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Ostorozd meg a muttert de tüstént.
2019. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, milyen èrzès...
2019. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát ebből aztán sok minden átjön! Részletek? Az is lehet, hogy annyira igénytelen vagy és rendetlen a környezetedre nézve, hogy ez a probléma forrása. Valószinleg megelégelte, hogy napi 100x elmondta, hogy tedd rendbe a szobádat, de te nem tetted. Most jön a kevésbé kedves stilus, ami gyakran előjön, ha valakinek könyörögni kell és még akkor sem hajlandó.


Nekem ez jön igy le. Szóval ha nem igy van, akkor légy oly kedves és ird meg, hogy mi a szitu.

2019. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Hali, hány éves vagy amúgy?

Én azt tudom csak tanácsolni, hogy rakj rendet, hogy legalább abba ne kössön bele. Amúgy átérzem a problémádat. Itthon is mindig én vagyok a sza r, pedig már 18 leszek a hónapban. Igazából engedd el. Nem igazán tudsz vele mit csinálni. Én próbálkoztam egy ideig: jobb jegyeket hoztam haza (töriből eddig örültem a 3masnak most meg csak 4eseket és 5ösöket hozok), rendet tartottam, segítettem itthon, volt hogy nem mentem sehova stb... de kb semmi nem volt jó neki. Ha épp egy jó jegyről számoltam be, akkor igazából oda se figyelt rám, hanem az volt a válasza, hogy "apád megint nem küldte még a gyerektartást". Ha kitakarítottam, vagy vmit segítettem itthon, akkor még mindig talált vmit amibe beleköthetett. Sose jó neki semmi. Ma abba kötött bele, hogy minek jöttem haza ilyen hamar a kocsmából. Én már megpróbálom meg se hallani az ilyeneket. Egy időben volt, hogy bejöttem a szobámba és kisírtam a dolgokat, de már ez se megy. Beszélni nem próbáltam vele, mert tudom, hogy fölösleges. De nem tudom nálad milyen a helyzet, szóval te megpróbálhatnád. Főleg ha még csak most kezdi a cseszegetést. Mondd el neki, hogy rosszul esik ez neked és hogy jobb lenne ha meg tudnátok beszélni, hogy mi baja van veled.

2019. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen volt. Amikor engem csesztetett, akkor elhittem neki, hogy én vagyok a sz@r. Azóta eltelt 16 év, sok időbe meg terápiába került, mire rájöttem, hogy simán csak ő volt sz@r anya. Rám vetítette ki a sikertelenségét, ő rég elvált volt, nem igazán volt pasija, munkahelyén is folyton túlórát vállalt, klimaxolt is, rajtam csattant minden gondja. Sajnos ő nem jól kezelte a problémáit, mindenért én voltam a hibás, kábé mert megszülettem. Fősulira kerültem, kollégiumba, mellette dolgoztam, kerestem egy jó terapeutát, és megszakítottam vele a kapcsolatot. Nem hiányzik, nincs mi hiányozzon. Folyton megalázott, belémrúgott, teljesen tönkretett. Tényleg elhittem neki, hogy sz@r vagyok, aki senkinek se kell majd, és semmire sem vagyok jó.

Azóta férjhez mentem, és gyermekem is van. Néha elmegyek terápiás beszélgetésre, még véletlenül se legyek olyan, mint ő.

2019. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Vagy tényleg tönkretette az életét, hogy megszülettél...
2019. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!