Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vallásos, prűd szülőkkel, mit...

Vallásos, prűd szülőkkel, mit lehet akik nem engedik, hogy házasság előtt barátod legyen, értsd. Szűzen menj férhez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%

Nemtudom.

Èn kèsőbb lettem hìvő...tudom,hogy házasság előtt nem szabad.

Viszont elotte volt tobb parkapcsolatom.

Fogalmam nincs,milyen èrzès lehet ez a tiltás.

Termèszetesen most már ugy megyek ferjhez,hogy csak házasság utan...

2019. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Függetlenedj tőlük, és próbáld úgy élni az életed, ahogy szeretnéd. Ha másoknak akarsz megfelelni nem lehetsz boldog.

2019. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem a kérdést.

Ha a szüleid azt akarják, hogy szűzen menj férjhez, miért ne engednék, hogy barátod (udvarlód) legyen?

50-100 évvel ezelőtt falun természetes volt, hogy házasságkötés előtt nincs testi kapcsolat. De ettől még volt, akár nem is egy udvarlója egy lánynak, mire férjhez ment.


Fentiek alapján erős a gyanúm, hogy egy kamu kérdéssel állunk szembe, melynek célja, hogy rúgjon egyet a vallásos emberekbe.

Szerintem nincs annyi jehovista, hitgyülis stb. család, ahányról itt kérdést írnak ki rendszeresen "vallásos, prűd szülők" felkiáltással.

2019. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez egy agyrém...
2019. jan. 5. 21:41
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Keresztenyek 90szazaleka se tartja ezt, nem veletlen...
2019. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

Semmit sem lehet velük kezdeni.Mélyen vallásosak és ezen a kijelentésen ők nem fognak változtatni.

Max.titokban lehet barátod,de annak szinte sosincs jó vége.


Hány éves vagy kérdező?

2019. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

3-as! Van ilyen, nem viccelek. Egyébként majdnem 50 évvel idősebbek nálam a szüleim...


Mégegyszer mondom nem kamu.

2019. jan. 5. 21:47
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Olyan vidékek is voltak, ahol szinte természetes volt a "próbaházasság". Mások gondolkodásmódja ellen nincs mit tenni, de ha te a saját életedet akarod élni, akkor saját szabályaid szerint élj. Egyébként is gusztustalan dolog más nemi életébe belekutakodni.
2019. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Én elszöktem segitséggel,apám sajnos molesztált is.. Hozzá adtak egy bántalmazohoz,de sikerült kilépnem és eltünnöm onnan..
2019. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Akárhogy is, én azt tanácsolom ne tartsd be. Derüljön ki házasság előtt ha nem jó a szex. Nem egy házasság megy tönkre amiatt, hogy az ágyban nem illik össze a pár, hiába szeretik egymást, hiába a kompromisszum. És ha esetleg veled is ez történne és válnál, na attól is fognak a szülők dobni egy hátast...
2019. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!