Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a leg abszurdabb...

Mi volt a leg abszurdabb dolog amit mondtak neked/állítottak rólad a szüleid?

Figyelt kérdés

Egy pár ami nekem eszembe jut:

-Találkozok a legjobb barátnőmmel aki történetesen gazdagabb nálunk, anyám meg: "remélem megdob egy kis pénzzel ajándékba" (what?)

-"Ha iskola után üdítőt iszol a barátaiddal akkor züllött leszel később"

-A párom csak azért van velem, hogy hosszú évek cseles tervezései után összeköltözzön velem és eltartassa magát + munka nélkül meressze a f*aszát mellettem


Ezek szó szerint így lettek kimondva. Kíváncsi vagyok, csak nekem van ilyen anyám, vagy mást is megáldott a sors(?)



2019. jan. 6. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Kislányom, áron felül keltél el!

Köszi anyu :)

Mondjuk mást nem is vártam tőle.

2019. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen 12-13 éves koromban ment a tipikus lávcsi, szercsi, megjelölős dolgok a barátnőkkel anyám azt mondja egyik nap :"most akkor lezbik vagytok?" :D a te helyzeted mondjuk teljesen más a te anyád elég rosszindulatú.
2019. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Rólam feltételezték, hogy vagy k..va vagyok, vagy meled, amiért többségben vannak a fiú barátaim:)
2019. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

16 évesen feketére festettem a körmöm: "k**va vagy"


"Edd meg azt a banánt, mert különben vékony leszel, és nem fogsz kelleni a fiúknak!" Nem akartam ebéd után enni ... xD


Ez a kettő maradt meg nagyon, de tuti volt még egy csomó irreális dolog:D

2019. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

mi az hogy abba akarod hagyni a sportot?

narkós akarsz lenni? (végülis csak ez a 2 opció van)

2019. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
81%
Apám egyszer látott vízipipázni és nem lehetett elmagyarázni neki, hogy nincs benne drog.. :D, ill. azt én is többször megkaptam, hogy k***a vagyok/leszek, amikor később értem haza a kelleténél.
2019. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Hmm: Főleg anyám részeg megnyilvánulása alkalmából kaptak ezeket anno


- úgy nyivákolsz, mint egy fürdős qrva (8-10 éves lehettem)

- menj a kuplerájba ahol eddig voltál (tavaly nyáron kaptam ja és baráti társasággal buliztunk)

- sose vesznek fel téged sehova, mert egy olvasni se tudsz meg hülye vagy (10-16) (ennek ellenére nekem van a legmagasabb iskolám a családba)


Ezeket mindig megkaptam, rajtam vezette le a semmitevését otthon(mióta ismét dolgozik azóta ezek a beszólásai visszaszorultak) de már nem mer beszólni, mert visszaoltom és rám van szorulva.



Apám: Meg: ilyen hülye vagy, olyan borjú vagy, mint anyád.


(ő meg semmit nem ért el az életben, folyton a másikra irigykedik és átkoz mindenkit aki sikeresebb nála)


---------


Vissza kell szólni (mértékkel) és akkor nem lesznek ilyen gondok én már 7-8 éve ezt teszem.



Bár sose volt jó a kapcsolatom a szüleimmel, mégis tisztelem őket mert úgy-ahogy mert felneveltek.


De én megfogadtam, hogy nálam a gyerekeim (ha lesznek) lesznek az elsők és olyan barátnőm lesz akivel nem lesznek vitáink.


24/F

2019. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
91%

Engem kiraktak érettségi után, elmentem egyetemre és éjszakás melók mellett lediplomáztam mesteren. Miután nem kaptam azonnal (diplomaosztó után 1-2 héttel) munkát, anyám közölte hogy csak azért baxtam a rezet 6 évig az egyetemen mert nem volt kedvem dolgozni, ő tudta hogy nekem eszem ágában sincs kezdeni valamit magammal. Ja, végülis pont azért szakadtam meg gyárakban éjszaka, hogy tanulhassak mert nem akartam dolgozni.

Aztán voltak még olyanok, hogy anyám szerint én pici korom óta gonosz vagyok és meg akartam őt ölni. Meg hogy azért ültem mindig csendben kisgyerekként, mert azon gondolkodtam, hogy hogy öljem meg őt.

2019. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Anyám mondta, hogy vegyem fel egy összegben a diákhitelt, hogy vehessenek belőle maguknak autót. A legabszurdabb, hogy később letagadta, hogy valaha is mondott volna ilyet, és engem nevezett hazugnak.


PCOS-t diagnosztizáltak nálam, ami azzal jár, hogy sok esetben sokkal nehezebb teherbe esni, bár nem lehetetlen. Anyám megmondta, hogy ezt “azért kaptam”, mert kiskoromban sokat mondogattam, hogy én nem akarok majd gyereket.

2019. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Prostituált vagyok... Csak mert két év után összeköltöztem a párommal és megtudták h egy év után együtt is voltunk..De hát valláskárusoltaktól mást nem lehet várni. :) Az esküvőnkre már nem voltak hivatalosak.

36N

2019. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!