Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan kiabálok a szüleimme...

Állandóan kiabálok a szüleimmel, más is?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megbánom. Borzasztóan el tud borulni az agyam lány létemre. Lehet ez betegség? Régen nem voltam ennyire stresszes.

2019. jan. 7. 20:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinálom, ez csak úgy jön. Borzasztóan fel tudják cseszni az agyam.
2019. jan. 7. 20:18
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Más nem. Mert normálisak és normális nevelést kaptak.


IGEN!!!


VÁLLALOM!!!


Egy gyereket néha el kell látni 1-2 nevelő pofonnal!

2019. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja, engem is egyetlen emberi lény tudott annyira felhúzni, hogy az 5. mondatra már üvöltözés lett belőle: anyám. Soha senki másnak nem sikerült ez a csúcsteljesítmény...
2019. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
53 ha hozzáérnél a gyerekhez pakolhatnál és ellene törve a kezed.. És ezeknek a magyar korcs pasiknak kéne szülni..
2019. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
"Egy gyereket néha el kell látni 1-2 nevelő pofonnal!" - csak amennyire egy szülőt is... vonatkozó irodalom: Illyés Gyula: Puszták népe...
2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kiabálok a szüleimmel, mert nem tudok. Ugyanis ahogy felemelem a hangom anyám nagyon halkan szinte szótagolva mondja, hogy vegyem fel a hangtompítót, mert ha nem akkor megfog lepődni, hogy neki milyen éles hangja, és nem fogom tudni őt túlkiabálni. Apám csak rám néz, és normális hangon megkérdezi. "Te most velem akarsz kiabálni? Jól végig gondoltad annak következményeit?"

Ilyenkor valamiért nem megy a kiabálás. Egyébként jóban vagyunk, nem vertek meg soha, de büntetések voltak.

17/L

2019. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kiabáltam velük soha amíg együtt éltünk.Mondjuk ez azóta sem változott,hogy elköltöztem,szerintem érdemelnek annyi tiszteletet,hogy normális hangnembe beszéljek velük.Nálunk is voltak büntetések,de nem drasztikusak,így nagyon jó a viszonyunk.
2019. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Mi nem kiabálunk senkivel, egymással sem, mert nem vagyunk hisztérikus alkatok. Stressz az ér rendesen mindenkit. "Lehet ez betegség? " - igen, betegség.
2019. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy betegseg istenem. Hany eves vagy? en is szoktam kiabalni a szuleimmel mert gyorsan felkapom a vizet (nem az hogy terrorizalom oket csak kicsit hangosabban mondom a mondanivalomat), de az idei ujevi fogadalmam az volt, hogy ne kiabaljak veluk egyaltalan.
2019. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerb származású a család anyai ágon. Itt az a csoda, ha nem ordibálunk. Legyen az vita, vagy szimpla családi megbeszélés (ofc mindenki a ház másik végéből kommunikál a többiekkel. Senki nem mozdul meg véletlen se) Mondjuk mi kertes házban élünk, így a szomszédokat se zavarja :D


Amúgy én ajánlok egy vércukor mérést. Szimplát és terhelésest is. Lehetséges, hogy inzulinrezisztenciád van, ez okozhat fokozott stresszt. De pszichiáterhez is elmehetsz egyet beszélgetni ha nem testi oka van szerinted.

2019. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!