Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám édesanyámat...

Hogyan tudnám édesanyámat meggyőzni, hogy tetkót csináltathassak? Nem egy hülyeségről van szó amit minden tini magára varrat. Apukám emlékére szeretnék egy apró tetkót de anyukám nem engedi.16/L

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nem fogom megbánni mert ez nem egy olyan dolog, de erre csak annyi választ kaptam, hogy kibirom 18 éves koromig. Amikor azt mondtam neki, hogy már az osztályom nagy részének is van akkor azt a választ kaptam, hogy csak azért mert a környezetemnek van azért nekem nem kell. Amikor meg azzal jöttem, hogy igy jobban érezném magam a bőrömben és megnyugna a lelkem akkor azt mondta, hogy ne beszéljek hülyeségeket.

2019. jan. 7. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
jah, jobban érzed magad a bőrödben, mert irdatlan pénzt kidobsz egy firkára, ami elcsúfítja a bőrödet... :D
2019. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Pedig anyukádnak be kéne látnia, hogy ez így korrekt: ha valaki proli, arról igenis lehessen látni azonnal, hogy proli. Tetkó = prolijelző
2019. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
szerintem aranyos dolog apukad emlekere csinaltatni en tamogatnalak,nem hiszem hogy ezt megbannad,ha megis nem engedne akkor majd ket ev utan,ha most nagyon akarod akkor akkor is fogod es akkor anyadnak se kell a beleegyezese
2019. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van, kibírsz 2 évet. Ha most akarod, akkor is akarni fogod, és majd megcsinálod, ha valóban fontos neked. Nincs miről beszélni.
2019. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem anyukádnak igaza van, 16 éves vagy nagyon sokat fog változni a véleményed-bár szép gesztus-

Meg általába a tetováló szalonokban 18év alatt nem tetováltattnak

Pénz is kizáró ok, nekem is csak akkor lehetet amikor magam kerestem a zsebpénzem, és kifizettem magamnak

2019. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne proliság, ha szeretne egy kis emléket az apjáról, ami mindig vele lehet? Elképzelni nem tudom, milyen ostoba emberek vannak.

Próbáld elmagyarázni anyudnak, hogy neked ez miért és mennyire fontos. Ha nem hatja meg, akkor kénytelen leszel kivárni a 18 kort.

2019. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

16 évesen semmi szükséged nincs a tetkóra, hacsak nem bandatag vagy ennyi idősen....

Várj még vele legalább 4 évet, addig formálódik a tested is, és lehet ami ma még tetszik, az köv. éven már nem fog érdekelni.


Örülj neki hogy nem csinált cirkuszt belőle, mint a magyar szülők nagy részének szokása.

2019. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Aranyos és szerintem jó ötlet. Viszont ha tényleg szeretnéd akkor 2 év múlva is ezt érzed majd.
2019. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Anno én is 18 evésen varratattam az első tetkómat,Nem azért mert anyum nem engedte volna hamarabb,hanem azért mert azt akartam hogy a saját keresetemből fizessem ki,és ne tőle kerjek kölcsön pénzt,aztán a többi 3 tetkómat is az eb benzemből csináltattam. Lehet anyud úgy érzi még nem vagy elég érett éhez nem tudom ,nekem anyum nem mondta azt soha hogy ne csináljak magamnak tetoválást,mert tudta hogy azért a pénzért meg dolgoztam őt nem zavarta...
2019. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, neki ugrok majd mégegyszer megbeszélni vele aztán ha nem jön össze akkor kivárom. Sokszor feljött a pénz kérdés, eszem ágában sem volt töle kérni, saját keresetböl (nyári munka) szeretném fizetni.
2019. jan. 8. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!