Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
15 éves a lány, és egymásba szerettek egy fiúval, viszont a fiú nagyon messze lakik. A lány kitalálta, hogy a fiúhoz szeretne menni, mert a fiúnak most lesz a szülinapja. Előtte még sosem találkoztak, ezért a lány mindenképp szülővel menne, hogy ne legyen okuk aggódni érte. Szerintetek ez nagy kérés lenne a lány részéről?
2019. jan. 8. 03:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ismerve a netes ismerkedést, nemet mondanék. Ha már találkoztak volna, akkor ok. De így, akkora lutri. Egymásba szerettek. Úgy, h sose látták egymást. tudod hány iyet láttam már? Virtuálisan minden klappolt, élõben meg semmi. Ha mondjuk 50km a táv, akkor azt mondom üsse kõ, buszozunk/autózunk egyet. Messzebb nem utaznék így, látatlanba. Viszont felajánlanám, hogy vendégül látjuk a fiút, ha õ hajlandó eljönni hozzánk. Ez jó teszt is egyben. Ha nemet mond, annyit is ért az egèsz.
2019. jan. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem engednem meg. A fiú jöjjön először és nyilvános helyen találkozzanak.
2019. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem engednem. 15 évesen ne menjen fiúhoz, ha mégis akar vele találkozni akkor se a lány menjen. Inkább a lánynál szülő jelenlétében. Internetes ismeretest nem is engednem neki ennyi idősen , mégha normális is a srác a családját rokonságát senki nem ismerheti. Messziről jött ember azt mond amit akar
2019. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
En sem engednem meg, viszont ha 15 eves kamaszlany lennek, akkor nem ertenem, mi a tiltas oka, mint ahogy nem is ertettem, mikor annyi voltam. Sebaj, majd par ev mulva megerted!
2019. jan. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Ha szülő lennék, nem engedném, ha én lennék a lány, megoldanám valahogy...
2019. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Egymásba szerettek, de sose látták egymást. Hát beszrok... :'D
2019. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem az eddigi válaszolókat!


VILÁGOSAN leírta a kérdezö, hogy a SZÜLÖVEL menne oda, azaz nem egyedül a vakvilágba valakihez, hanem aszülö vinné oda, megismerné a fiút is, szóval én beleegyeznék, föleg, hoyg születésnapról van szó.


És nem naiv kislány vagyok, hanem felnött nö, négy - közel - felnött gyerekkel.


Itt az egyedül probléma az anyagi rész lehet, ha az ország másik végébe kellene menni és ott még szállást is kivenni valahol - ez nem mindenkinek megoldható.

2019. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Egyértelműen NEM. Egy 15 éves kislány netszerelemből ne szervezzen programot az ország másik végébe.

Hóbort, 2 hét múlva másba lesz szerelmes.

Életszerűtlen ostobaság.

2019. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a 15 éves lány írta ki.
2019. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
36%

Nem értem az eddigi válaszolókat...

Szerintem ha megy vele szulo is akkor ez teljesen remdben van foleg ha szulinaprol beszelunk. Sokan irtak hogy hobort es majd masba lesz szerelmes,de szerintem lehetne adni neki egy eselyt

2019. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!