Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy 20 évest az...

Normális, ha egy 20 évest az anyja ápolgat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 20 éves húgom, aki még a szüleinkkel lakik. Mikor hétvégén meglátogattam a szüleim, a húgom beteg volt, és anyukám egész áldott nap őt ápolgatta. Vitt neki ennivalót, meg borogatta, hogy lemenjen a láza, teát főzőtt neki, meg külön levest, ott ült mellette órákig, mondván az jót tesz...

Úgy gondolom 20 évesen már el kéne, hogy lássa magát, nem anyukánknak kéne ilyenkor gondozni, egy kis láz nem a világ vége, nem kell neki külön főzni, meg borogatni a homlokát...

Csak szerintem abnormális ez a helyzet?

26/N



2019. jan. 8. 15:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van éljünk egymás mellett hidegen úgy mint az idegenek, a család éppen ezt jelenti. Felháborító hogy teát csinált anyukád a beteg tesódnak, borzalmas mik vannak
2019. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
97%
Hát én most voltam beteg, és piszok rosszul éreztem magam lázasan, akármikor felálltam, szédelegtem, alig bírtam menni. Úgyhogy én nagyon hálás voltam anyukámnak, hogy ápolgatott, hozta az ételt és teát az ágyba, segített borogatást cserélni 40 fokos láznál, hiába vagyok 18. Előttem szólok is jól mondják.
2019. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Úgy és olyan szinten le tud valaki gyengülni a láztól, hogy semmihez nincs ereje, felkelni se, inni se, ha nem visznek neki inni, ki is száradhat...

Én nem értem, mi ezzel a probléma.

2019. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az abnormális, hogy egy ilyen szerető családban egy hozzád hasonló érzelemszegény pszichopata felnőhetett.
2019. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom ez a kérdező az az érzelmi analfabéta aki kiírta h be kéne e mennie a kórházba a testévéréhez,mert ő inkább étterembe megy a barátnőivel... :(
2019. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 25/f vagyok, és nemrég én is nagyon beteg voltam.Élni sem volt kedvem, csak feküdtem a láztól. Ha anyám nem csinál teát, levest, nem tömi a gyógyszert belém, és 2 naponta nem cseréli az ágyneműt ami csurom víz volt az izzadságtól, akkor ott haltam volna meg az ágyban, büdösen.. Anyám még poénkodott is, hogy jó kedvem legyen. Este leült mesét olvasni, vagy énekelni. Na jó annyi erőm volt, hogy ezért lázongjak, hogy hagyja abba.. De szerintem nem abnormális dolog ha ápoljuk a szeretteinket. Én főztem teát, és levest amikor anyám és nevelőapám egyszerre estek lázasan az ágynak. Teljesen természetes. Szomorú, hogy te nem így látod.
2019. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 gömbicica ***** válasza:
100%

Egy fedel alatt elnek. Szulo,gyerek.

a legtermeszetesebb reakcio, hogy betegseg eseten az egeszseges tamogat.

ez nem korfuggo.


Normalis csaladban igy megy ez.


Ha gyerekeim menyeim lepukkantak segitettem.pedig nnem elumk mar egyutt.


Most hogy agyhoz, lakashoz vagyok kotbe egy balesetbol kifolyolag, valakitol mimdig jon segitseg.

2019. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, van egy debil 26 évese meg egy beteg 20, szerinted melyiket kellene ápolgatnia? MErt a debilt csak kiröhögni lehet...
2019. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, ha ennyire nem szorulsz ápolásra, akkor gyere ápolj le engem. Még korban is jó vagy.
2019. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, hogy egy anya ápolja a gyerekét ha az beteg, legyen akárhány éves is.

A saját anyja akkor is ugyanolyannak látja, és ugyanúgy szereti, aggódik érte, ha a gyerek 50, 60, vagy akárhány éves.

Az viszont nem normális hogy ennyire irigy vagy a húgodra.

2019. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!