Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért mondják hogy...

A szüleim miért mondják hogy mindenki más jobb nálam? Meg hogy nincsenek barátaim max elfogadnak, vagy elviselnek? Csak már kezd nagyon zavarni :/

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 17:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ezt elfelejtettem: 26/F
2019. jan. 8. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

26 évesen miért foglalkozol ezzel..

40N

2019. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én megpróbáltam ignorálni a dolgokat de azért egy picit hatással van rám :/
2019. jan. 8. 17:09
 4/11 Crisopher ***** válasza:
100%
2-es válaszoló: Talán azért, mert joggal zavarja. Egy ember önbizalmát, önbecsülését eléggé le tudja rombolni, ha ilyen szülőkkel nő fel. Gyakorlatilag gyerekkora óta kapja ezt. Na ezért kell foglalkozni vele, mert rendkívül káros hatása van ennek az ember mentális állapotára.
2019. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

A "mindenki más jobb nálad" egy (véleményem szerint) motiváltnak szánt, de nagyon káros mondat.

"Ha azt mondogatjuk, hogy mindenki jobb nála, majd biztos igyekszik".

A másikat nem tudom, miért mondják.

2019. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert Ga úr az apád és Gané az anyád.
2019. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Keress más szülőket, rossz hatással vannak rád!
2019. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, ez egy nagyon érdekes viselkedés. Amikor nekünk voltak zebrapintyeink és felnevelték az utódokat, akkor addig nem volt gond, amíg a fiókák csőre sötét szürke maradt, együtt aludtak a fészekben, békében voltak. De mihelyt kezdett narancsosodni, foltosodni a fiókák csőre, akkor "hirtelen" vijjogva elkezdték a szülők űzni a fiókákat.
2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hanyagold a szüleidet. Nem szeretnek. Ha netalántán ezt kifogásolnák, mondd nekik, hogy nem szeretnéd őket annak kitenni, hogy el kelljen viselniük. Ugye nem velük laksz?
2019. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem velük lakok :) és köszi az eddigi válaszokat
2019. jan. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!