Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy létezhet olyan hogy egy...

Hogy létezhet olyan hogy egy embert nem visel meg a szülei halála?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy pl valaki elveszti az édesanyját és 2 hét után már azon agyal mennyiért lehetne eladni a házát.. Ez csak nekem fura??
2019. jan. 10. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Tudjátok,én nem tartom furának. Nem mindenki egyformán dolgozza fel a hasonlót,és nem mindenki állt olyan közel a szüleihez mint egyesek. Azok akik már alig találkoztak a szüleikkel mert megnyomorították az életét nem is csodálkozok ilyenen. De mit kellene csinálnia úgy bárkinek is? Sírni egész nap? Ami megtörént az megtörtént,ez benne van a pakliban mikot világra jössz. Lehet azon agyal hogy adja el a házat,de legbelül nagyon fáj szerettje elvesztése,de tudja,hogy nem állhat meg ott az idő és örökké ezen bánkodjon.
2019. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
A ketto között ugyan mi az összefüggés ? Konkrétan semmi.
2019. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez csak neked furcsa, nem vagyunk egyformák. Van, aki sírni sem tud, csak hónapokkal a halál után fogja fel, hogy nincs többé. A házeladás meg lehet akár az emlékektől való szabadulás jele is. Nem szabad túlgondolni. Az én apám kemény alkoholista. Szeretem, mert jó ember, de évek óta fel vagyok készülve rá, hogy jön a telefon, hogy meghalt. Én is túladnék minden dolgán, nem akarnám semmi holmiját.
2019. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak Neked fura. De nem láthatunk bele az agyába mit gondol vagy mit miért tesz. Lehet nem szerette, lehet megvan szorulva anyagilag. Nem tudhatjuk.
2019. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Annak aki szerető családban nőtt fel nyilván nehezebb feldolgoznia, talán sosem sikerül neki. De érezd magad mázlistának, ha sosem láttál még olyan anyát, aki egy percnyi gyászt sem érdemel meg a saját gyerekétől sem.


Ha meg normális család volt, mégsem gyászolnak annyira a gyerekek, akkor lehet, hogy csak nem mutatják ki, vagy próbálnak aszerint élni, hogy az élet megy tovább ezután is.

2019. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem se nagyon viselne meg anyum halàla.Márpedig azert,mert bántott eleget gyerek koromban (ocsemet is).Addig utott vert minket amíg benem pisiltunk,lese mertem vetkozni torna oran,tiszta lila zold hurkas volt a testem.Mert ebből biztos megtanuljuk majd,es számtalan ilyen finomsagok.Egyik naprol a masikra kitett minket egy alkoholista hapsi miatt.Ha esetleg meghal,meg azt a k.rv. házat se tudjuk eladni mert özön hitel adósság van rajta,amit lehet nekünk kell fizetni mert ő nem fizet,ha meghal meg rankszall minden.Meg az adósság is.Fa.za!
2019. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
A gyász egyik fázisa a tagadás. Amíg minden gondolatát lefoglalja az embernek az ügyintézés (temetés, iratok, mi lesz a házzal, mi lesz a rokonokkal), addig nincs ideje kiborulni. Ez is egy fajta védekezési mechanizmus. Nem a legjobb, mert az elfojtott dolgok a felszinre törnek, ha elfogy a feladat, de ettől függetlenül teljesen normális reakció.
2019. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hm.. Sokféle Vélemény van. Persze azt tudom hogy sajnos nem mindenkinek van/volt olyan családja ahol szerették. Ez nagyon szomorú és elkeserito amúgy.


Lehet nála is valami hasonló van a háttérben

2019. jan. 10. 15:07
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Nekem pl. az anyámmal nagyon hűvös a kapcsolatom. Nem hiszem, hogy meg fog rendíteni a halála. Apám pár éve halt meg, akkor sem borultam ki (csak leginkább amiatt, hogy anyu hogy fogja bírni, remélhetőleg nem nekem, a közelebb lakó gyerekének kell majd pátyolgatni, de nem, szerencsére jól bírja az önállóságot/apu nélküli életet azóta is anyám.)

Mi nem bántjuk egymást, de sosem álltunk közel egymáshoz.

2019. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy még nem kapcsolt az agya.
2019. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!