Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányod azt hazudja, hogy...

A lányod azt hazudja, hogy egy baratnőjénel alszik, milyen következménye lenne?

Figyelt kérdés
Persze arra gondolok, hogy mi van ha lebukik, hogy reagálnátok? Mindegy, hogy fiúnál alszik, vagy bulizik, csak elméleti kérdés. Létezik, hogy ezt egy szülő sosem tudja meg?
2019. jan. 10. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Elgondolkodik h mennyire vagyok vallássérült h egy pl 16 18 évesnek hazudni kell tök normális dologról.

40N

2019. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
En hazudtam azt hogy a baratnomnel alszok,közben meg egy fiunal aludtam.Miért hazudtam?Anyám tiltott a fiutol,kulonbozo kifogasai voltak,de a kedvencem az volt hogy ocsmány,nem hozzám való.Azóta pár (jópár ) év eltelt,azóta ez az "ocsmány" férfi lett a veje.
2019. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

ma 15:50-es: honnan szeded, hogy 16-18 éves lányról meg egy vallásos szülöröl van szó?!?!?!

Ez már nem az elsö ilyen válaszod, aminek semmi köze a kérdéshez, csak a szülöket szidod minden alap nélkül.

2019. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Átgondolnám, hogy hogyan javíthatnék a kapcsolatunkon, miért nem meri elmondani őszintén a lányom, hogy hová megy, kivel van. Talán túlságosan szigorúan van véve, nem bízol benne, stb., persze attól is függ hány éves a lány.
2019. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Nagy butaság. Minden hazugság kiderül és utána semmit nem érne számomra, ha megígér valamit, és sokáig kételkednék abban is, hogy igazat mond-e, ha elmegy valahova. Ha megsértődne a kételkedésem miatt és az lenne az érve, hogy csak egyszer hazudott, akkor megkérdezném, hogy legközelebb mi alapján higgyem el, hogy akkor tényleg igazat fog mondani? Ha azt mondja, hogy a barátnőjénél alszik, és közben pasizni megy valami kocsmába vagy táncolni, és épp akkor történik otthon valami baj, nem érem el. Vadásszam őt is, hogy megtaláljam? Tudom, biztos nem akkor fog ilyen történni... És ha mégis?

Inkább tudjam, hogy hol találom szükség esetén. Ha pedig olyanra készül, amit elítélek, pl 16 évesen hajnalig piálni, és ezért hazudik, akkor duplán nem bíznék benne.

2019. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Elgondolkoznék, hogy mivel csesztem el, miért nem tud bízni bennem a saját gyerekem.
2019. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Rengetegszer hazudtam ezt . Nagyon max 2x buktam le . Az egyiknél szobafogságot kaptam 2 hónapot (akkor az ablakon másztam ki , sose tudta meg)

A másiknál pedig egy olyan pofont hogy az arcom 2hetig volt bedagadva + szoba fogság.

Ami másnak megvolt engedve 13-14 evésen az nekem 18 éves volt . Hogy mi lett ennek az eredménye? Azóta se tud igazan apám rólam semmit . Nem merek elmondani neki semmit, komolyan a főnököm jobban ismer mint ő. Lehet ha akkor meghallgat pofon helyett akkor ez másképp lenne , de nálam berögződött ez a dolog hogy apának el ne mond . 24 L

2019. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Elveszti a bizalmam és onnantól nem aludhat ott senkinél.

Mondjuk ez nálunk még nem téma, mert először a szülőkkel egyeztetünk, hogy ki mikor aludhat a másiknál, és utána mi visszük át kocsival, kicsit beszélgetünk, aztán hazajövünk. Haza is mi hozzuk.

Így elég nehéz kivitelezni, hogy ne ott legyen.

13 évesek a lányok.

2019. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Első, veled mi történt, hogy ha kell, ha nem, a vallasserult szóval próbálsz poenkodni?

Kerdezo: sok mindentől függ, kortól, kapcsolattól, előzményektol.

2019. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Elgondolkodnék, hogy miért nem az igazat mondja, amikor nincs rá semmi racionális oka, nyugodtan mondhatná az igazat is.

(amelyik szülőnél kénytelen hazudni, mert másképp nem tudna elmenni, az más kérdés, ott hajlok rá, hogy a gyereknek adjak igazat)

2019. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!