Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányod azt hazudja, hogy...

A lányod azt hazudja, hogy egy baratnőjénel alszik, milyen következménye lenne?

Figyelt kérdés
Persze arra gondolok, hogy mi van ha lebukik, hogy reagálnátok? Mindegy, hogy fiúnál alszik, vagy bulizik, csak elméleti kérdés. Létezik, hogy ezt egy szülő sosem tudja meg?
2019. jan. 10. 15:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Én csak annyit mondtam,hogy a csajokkal megyek ki,közben a barátommal voltam előtte. Valaki meglátott beköpött kaptam 3 nagy taslit és 2 hónap szobafogságot.

Miért hazudtam? Mert tudtam,hogy nem engednek el vele,és nem adtak rendes okot rá

2019. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
#9, szerintem nem poénkodásnak szánta, hanem egy szülő-típus rövid megjelölésének. (én a "valláskárosult" szoktam használni ugyanerre a diktátor-fajzatra, aki azt hiszi, hogy a saját értékrendjét és elveit ráerőszakolhatja a gyerekére - és ráadásul még olyan korlátolt is, hogy tényleg azt hiszi, hogy ezzel jót tesz. Még véletlenül se egyenlő egy normális vallásos hittel, amibe bele tartozik a másik ember szabad akaratának tiszteletben tartása is)
2019. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

Szabad tudni hogy elméleti síkon hány éves lányról beszélünk?

Nyilván nagyon nem mindegy hogy a 13 éves lányod van eltiltva a bulizástól vagy a 18 évesed.

2019. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy derül ki minden hazugság. 16-19 éves koromig kb. minden második hétvégén 20-200 km-es távokat stoppoltam/stoppoltunk tesómmal, anyám azt hitte a mi városunkban megyünk ki. Soha nem derült ki. Amúgy bulik miatt utaztunk, a zenestílus amit imádunk majdnem totál halott volt akkoriban a környékünkön. Meg egyszer 16 éves koromban elutaztam a szomszédos országba egy fiúhoz, akit nyári táborban ismertem meg (fellángolás volt köztünk). Anyámnak azt mondtam, hogy egy másik lánnyal megyek és hogy csoportos találkozóra megyünk a táborosokkal. Egy 100 km-re levő várost mondtam abban az országban, valójában 600 km-re voltam. Nem bánom, hogy hazudtam ezekben, azt bánnám ha ezeket a dolgokat nem csináltam volna meg

22/L

2019. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nemcsak kamaszként, még 20+ évesen is szimplán azt mondtam, hogy barátnőnél vagyok, mikor pasiztam. Egyszerűen nem volt olyan viszonyunk anyámmal, nem akartam magyarázkodni, hogy ki az adott pasi és honnan ismerem.

Egyszer buktam le, az nem ottalvás volt, csak "barátokkal megyünk moziba", és az (amúgy haver) srác akkor döntött úgy, hogy komolyabbra fordíthatnánk a dolgot, és egy hatalmas csokor virággal várt. Na, akkor nyilván lebuktam otthon, ezzel hazaállítva. :)

Ezt leszámítva sosem volt lebukás, igaz, nem is voltam olyan, aki minden héten más pasival kavar. Aki tényleg olyan komoly volt, hogy megéri tudnia róla, arról tudott (és együtt is élünk azóta).

2019. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Nagyot csalódnék - magamban!

.

A kérdezett helyzet csak olyan családban fordulhat elő, ahol a gyereket kisebb korában szinte rákényszerítik a 'füllentésre'.

Ahol hiányzik a bizalmas beszélgetés, ahol a beszélgetést a szülő-gyerek közt a büntetés és az attól való félelem uralja.

2019. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Égne a pofám hogy hazudik a gyerekem... mert nem akarok okot adni rá neki.

Szüleim ismerték a párom, 16 évesen már nálunk aludt vagy náluk aludtam, soha semmi gond nem volt belőle.

Kimondottan bulizni életemben talán 2-3x voltam de akárhova elengedtek olyan érthető feltételekkel mint

-tudják kivel vagyok

-ha este/messze megyünk legyen velünk nagykorú

-legyek elérhető telefonon

-mondjak egy időt amikorra hazavárjanak, ha változik hívjam fel őket hogy később jövök

Ennyit kértek, volt hogy este 10-kor hívtam őket hogy a barátnőmnél alhatok-e akihez aznap átmentem, tudták merrefelé lakik, semmi gáz nem volt.

Én is ilyen szeretnék lenni mert sosem kellett hazudnom.

2019. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék miért hazudik nekem a gyerekem, miért nem tudja megbeszélni velem, mit szeretne.
2019. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék azon,hogy hol rontottam el a nevelését a gyerekemnek.Ha mondjuk 14 év körüli gyerekem bulizni menne,azon meg mégjobban elgondolkodnék,hogy hogyan sikerült ennyire félrenevelnem.
2019. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
17 eves lanyrol van szo, majusban tolti a 18at.
2019. jan. 11. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!