Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Anyám nem engedi,...

Ez normális? Anyám nem engedi, hogy beszálljak a barátnőm autójába.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek (18 éves) már egy éve van jogosítványa. Holnap el kell mennünk a sportcsarnokba sulis program miatt, ami kb 10 perc autóút. A barátnőm elvinne engem és néhány másim barátnőmet kocsival, hogy ne kelljen buszoznom.

Erre anya közli velem, hogy ő nem engedi, mert hogy nem rutinos sofőr és szerinte biztos, hogy balesetet fogunk szenvedni. Már azt magyarázza, hogy mi lesz ha meghalok. (Kisvárosi utakon megyünk csak).

Nem Franciaországnak vágunk neki az autópályán, hanem csak egy 10 percre lévő helyre a városon belül! Szerintetek csak szerintem reagálja túl vagy tényleg nem normális amit csinál?


17/L (februárban már 18, szóval pláne túlzás már ez az aggódás szerintem)



2019. jan. 10. 22:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Ott lesz? Becsukja előtted az ajtót? Ha nem akkor menj a barátnőddel. Ha kérdezi semmiképp ne mond azt, hogy buszoztál, már csak azért se.
2019. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé túlzás
2019. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Az enyém is tud túlzásokba esni néha, de ez azért.. Megkérném barátnőm, hogy vegyen fel úgy, hogy véletlnül se lásson meg az anyám és amikor hazaérek elmondanám neki, hogy nem haltunk meg és nem szenvedtünk balesetet...


Kicsit ha mélyebbre gondolsz és esetleg te szerzel egy jogosítványt és lesz autód, téged sem fog engedni vezetni évekig egyedül? :D Meg kellene beszélni vele.

2019. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább tervezném h 18 évesen kisétálnék a buszhoz és lelépnék.. Mai szülők mind betegek és egy olyan generáciot fognak kinevelni ahol a 20 30 as nem fog tudni létezni anyu nélkül..
2019. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Sétálj le a házatokhoz levő legközelebbi buszmegállóhoz, és ott vegyenek fel téged, nem kell, hogy pont a házatok előtt, lehet x házzal lejjebb is.
2019. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
*vagy sétálj át egy közös barátnődékhez, és menjetek onnan autóval.
2019. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Jajjj ez a "nyem ruttinos söfőr júúúúúj" hülyeségtől a falnak megyek. Párom a jogsija első évében többezer km-t levezetett, volt hogy 600km-t utaztunk egy nap alatt, semmi gond nem volt soha. Anyámnak kb 25 éve van jogsija, 20 éve nem ült volán mögött, megnézném anyád melyikük mellé ülne be :D Ez amúgy is paradoxon mert egy "rutintalan" sofőr hogy szerezzen rutint ha nem akarják hogy vezessen?

Ahogy a többiek mondják, menj ki a buszmegállóba és vegyenek fel ott.

2019. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszem már van magyar női forma 3 as pilótánk aki pont 18 éves :D Ha férfi volna lehet engedné?Az 1 év tapasztalat már elég gyakorlatos szerintem...
2019. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális az anyukád.

Még csak nem is friss jogosítványos, hanem egy éve szerezte. Gondolom, azóta vezet rendszeresen. Mégis hány év vezetés kéne anyádnak, hogy engedjen beülni melléje???

Tök jó ötlet, hogy a buszmegállóban vegyen fel!

2019. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez a normális.
2019. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!