Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha az "apa"...

Mit lehet tenni ha az "apa" nem fogadja el a saját gyerekét, az egyiket?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott 4 éves lány, utána összejött a saját baba nem is sokára, tehát 1 év van a gyerekek között.

A nagy bármit tesz vagy mond ledegradálja vagy nem foglalkozik vele. A kicsi persze a szeme fénye. Ő a legjobb, legszebb, legokosabb. Ha bármikor vita vagy verekedés van mindig a nagy a hibás. Ha valaki rászól az apjára akkor is a gyerekre haragszik, hogy miatta szóltak rá.



2019. jan. 11. 09:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Egy igazi sötét sutyerák tarack az "apa".
2019. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Na az ilyen ember az, akitől óvjon az ég.

Szegény gyerek, nem ő kérte, hogy fogadják örökbe. Egy kis élet felelősség akár ő ‘csinálta’, akár nem. Az ilyen gyerekekből lesz az önbizalomhiányos felnőtt. Ha te vagy az anyuka, javaslom hogy beszélj az uraddal! És a nagynak is kedvezz a kicsi mellett!

2019. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én a babyszitter vagyok. Az anyuka ugyan úgy bánik velük, nem tesz különbséget.
2019. jan. 11. 09:54
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Ez szörnyű. Szegény kislány... így felnőni... Remélem az anyuka észreveszi és helyreteszi az "apát". Te nem tudsz szólni az anyukának?
2019. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Előző,ha az anyukának szól ki tudja lehet ki is rúgják

Szörnyű egy apa az ilyen az biztos..

2019. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Írtam, hogyha valaki szól az apának akkor is a kislányra haragszik. Az anyuka és a nagymama is rendszeresen rászólnak amikor piszkálja, bántja, kivételezik.
2019. jan. 11. 10:13
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

NEM az APÁNAK kell szólni, hanem az anyának, hogy tegyen valamit, ezután meg a gyámhatóságnak, ha tényleg komoly a helyzet.

De itt az anyának kellett volna már régen lépnie, elöször komolyan elbeszélgetni az apával, és ha nem változik, akkor elküldeni a gyerek közeléböl.

2019. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Írtam, hogyha valaki szól az apának akkor is a kislányra haragszik. Az anyuka és a nagymama is rendszeresen rászólnak amikor piszkálja, bántja, kivételezik.
2019. jan. 11. 10:31
 9/31 A kérdező kommentje:
Tud róla az anya. De hiába beszél vele.
2019. jan. 11. 10:32
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben az anyának kellene lépni, nem csak szólogatni, hanem egyszerüen beadnia válókeresetet.
2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!