Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mashol is ennyire nem erdeklod...

Mashol is ennyire nem erdeklodnek egymas irant a csaladtagok?

Figyelt kérdés
A mostohagyerekem (nem neveltem, nagy mar, nincs vele bajom) hetente több napot az edesapjanal tolt. Amikor onnan hazajon, akkor bezarkozik a szobajaba (altalaban nem is koszon magatol), elotte nem koszon be az edesanyjanak se. Az edesanyja igaz sokat fekszik betegseg miatt, igaz o is kimehetne ilyenor a gyerekehez, de nem teszi. Nem is hallja, amikor a gyereke hazajon. Es mindenki jol elvan a maga kuckojaban. En elkepzelni se tudom, hogy par nap utan ne erdekelne a gyerekem es azt se, hogy ne meselnek a szulomnek. Mashol is ennyire idegenkent viselkednek csaladtagok? Vagy ez normalis csak en tartom furanak?
2019. jan. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nincs ezzel különösebb baj.

Én is olyan fajta vagyok hogy ha magamtól nem szeretnék elmondani valamit , akkor rendesen idegesít ha kerdezgetnek róla.

Mindenki más, el kell fogadni.

Ha még akár nyílni a gyerek úgyis eljön az ideje.

2019. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Én alapból utálok mindenkit,legjobban az unokahúgomat.Szerencsére nem tartjuk a kapcsolatot.Amúgy is külföldön él már.
2019. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos ez a jellemző, és nem, nem normális. Csak olvasgass itt az oldalon: A kamaszok szerint a szülőknek semmi köze semmihez, de alap hogy a tizennyolcadik szülinapjukra lakást kapjanak...
2019. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én külföldön lakom, messze anyukámtól, de én pl azért nem érdeklődöm, mert kizárólag arról tud csak beszélni, hogy mennyi dolga van. Egész életemben így volt, baromi unalmas negyven éven át azt hallgatni, hogy mindenki lusta disznó, bezzeg ők a mostohaapámmal beledöglenek a munkába. Mintha kötelező lenne nekik.
2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk szerencsére nem így van, mi normális család vagyunk, beszélgetünk egymással, ha valaki pár napig nincs itthon akkor is "beszélünk" WhatsApp-on minden nap.
2019. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
én anyukámat ritkán hivom fel mert nincs miről beszélnünk ,ha valami fontos vagy új hír esetleg akkor felhivom.
2019. jan. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!