Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy kettes leszek fizikából? 16l

Figyelt kérdés

Kolis vagyok és eddig azt mondtam neki, hogy hármas és négyes közt állok. A hármashoz közelebb. De igazából kettes és hármas közt állok, a rosszabb felé.


Én nem akartam, hogy kiakadjon annyira azért mondtam ezt. Eddig azt hittem, hogy legalább a hármas meglesz. Az nem annyira gáz.


Most egy témazárón múlik a jegyem és meg kellene írnom négyesre. De nem értem az anyagot egyáltalán és az elmétettel a kettes se lenne meg.


De így is 4,2 felett lenne az átlagom, ha ez kettes. Csak az a gáz, hogy anya nagyon kiakadna.


Szerintetek ezt, hogy oldjam meg ezt a helyzetet?16l


2019. jan. 14. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki a mai e-naplós időkben nem tudja, hogyan áll valóban a gyerek, aki egész félévben egyszer sem volt szülőin vagy fogadóórán, aki úgy nevelt, hogy átvered - hát azt hidd el, nem fogja érdekelni.
2019. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az e-naplóhoz nem ért, a szülőin ez nem volt szóba, meg amikor az volt nem is volt jegyünk a tárgyból.

Amúgy érdekli, mert már a négyesnél rosszabb jegyeken izél, de a hármas max 2 tárgyból még talán nem lenne annyira gáz.

2019. jan. 14. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Kedves Anya, sajnos az a helyzet, hogy fizikából most félévkor csak kettes leszek. Ennek oka, hogy nem értem anyagot, nehéz a tantárgy, több időt kéne vele foglalkoznom, stb... Sajnálom, hogy nem szóltam erről korábban, a második félévben szeretném ezt kijavítani. Tudnál esetleg ebben segíteni, pl. magántanárt szerezni korrepetálásra..?
2019. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Legyél vele őszinte. Egy szülő akkor is szeret, ha nem vagy kitűnő!
2019. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Megmondod es ennyi. En nem akadtam ki :-)
2019. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Így is járok korrepetálásra a koliba.... És így sem megy, pedig készülni is szoktam..
2019. jan. 14. 10:43
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Mondd meg anyudnak hogy "ne haragudj de egy béna sz.r vagyok aki nem képes megtanulni pár definíciót és nem képes számításokat sem végezni benne". Itt megoldást keressétek a problémára, nyilván jársz korepre de mint látszik nem ér semmit, mert továbbra sem érted. Erre a megoldás az hogy tanárt váltasz aki jobban elmagyarázza. Nálam matekkal voltak problémák és 3 magántanárhoz jártam egyik sem ért semmit, mert nem lett tőle sokkal jobb a jegyem. Aztán végül egy negyedik magántanár volt az aki tudott rajtam segíteni, ő neki három féle módszere volt arra hogy valahogy megértesse velem a dolgokat. Nem azt mondta hogy seggeljek be bizonyos definíciókat mert ő is tudta hogy hiába tudom elmondani az még nem jelenti azt hogy meg is értettem a lényegét. Ezért ő szépen elmagyarázta nekem példákkal a dolgokat ahogyan már kezdtem érteni, és utána jött a gyakorlás.
2019. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha még az e-naplóig sem jutott el, hidd el nem fogja megtörni a kettesed.
2019. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

A szülőd akkor is szeret,ha rossz jegyet viszel haza hozzászóláshoz.Az én apám úgy agyonvert korbáccsal,mikor rosz jegyet vittem haza félévkor,hogy ülni dem tudtam kb 3 napig...


Én csak megkérném,hogy írja alá a félévimet.Ha rákérdezne meggmondanám hogy sajnálom,év végére igyekeznék kijavítani.

2019. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Hanyadikos vagy? Hátha tudok segíteni (nekem a szüleim.nézok az enaplót. Nem.sok új van számukra)
2019. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!