Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irritál anyám most már, mit...

Irritál anyám most már, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Utóbbi hónapokban elkezdett piázni, gondolom unatkozik mert semmi dolga, munkát hírből se ismeri.

Aztán ha berúgik engem von kérdőre apám hogy miért nem figyeltem én is, stb.

Gyűlölöm amikor részeg, egy utolsó mocskos aggreszív kötekedős senkiházi ráadásul a gyógyszert keveri a piával. Már gyomoridegünk van mikor haza jövünk hogy részeg-e.

Ma hajnal kettőkor arra keltem hogy maxon hallgatja a fülesen a zenét és 3 üveg sört megivott. Napközben is ivott valamit szerintem. Fateromnak nem árultam be, de ők közösen is megittak pár pohárral. Én eldugtam a sörét, de erre követeli hogy adjak egyet. Nem értem, ennyi nem volt elég.


2019. jan. 14. 19:00
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Még a sportot is abba kellet hagynom e miatt a majom miatt, hogy ne piázzon itthon.
2019. jan. 14. 19:00
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
szép kis család
2019. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%
Hisztériázás helyett agresszívkám dumáld rá apádat hogy váljon. Mi ebben a nagy talány? Anyád piás, ti meg agyatlanok vagytok.
2019. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Elköltözni nem tudsz?
2019. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem írtam valami a főkérdésedre, de én pontosan tudom mit élsz át nap mint nap. AZ én anyám pontosan olyan volt mint most a tied. Én semmit nem tudtam tenni ellene. Ha ellenkeztem vele, nekem jött, és bizony volt, hogy eltörte a karomat. Akkor még nem tettem a védekezésen kívül semmit. De eljött az az idő amikor szintén vert, és nem bírtam tovább. Felpofoztam. De tapasztalatból mondom. Az sem fog semmit sem változtatni a helyzeten ha minden nap lekeversz neki 2 pofont. Akkor hisztizik, őrjöng, és minden ugyanaz marad. Nekem ami segített, hogy 18 évesen leléptem a szülői házból. Szóval kitartás, és spórolj, hogy legyen pénzed új életet kezdeni.
2019. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj onnan, mihelyst tudsz, vissza se nézz.
2019. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi idős vagy? Testvér?

Az a baj, hogy te sok mindent velük nem tudsz csinálni. Ha nagyon durva a helyzet, akkor menjetek el a családsegítő szolgálathoz. Ők beszélnek a fejükkel. Nagyszülők, rokonok vannak? Nekik és tanároknak is érdemes lenne szólni. Ez nem a te szégyened, ne aggódj emiatt!

2019. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
HA igaz amit ír, a bántalmazót kell leépíteni onnan. Amúgy érdekelne, mitől jut idáig egy anya? Fa.sza férje lehet ha így tönkrement mellette....
2019. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Moncsicsi9876 ***** válasza:
22%
Mennyi idős vagy?Az agresszió nem megoldás,és nem is szül jót....Vedd elő a legjobb eszedet,és úgy próbálj változtatni a helyzeteden.
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Apad varja el toled hogy neveld anyadat..szep.. amugy ha mar eleg idos vagy koltozz el ha tudsz vagy rokonokhoz vagy barmi ha van kereseted alberletbe es vissza se nezz. Ha kiskoru vagy menj csaladsegitohoz nem tudsz mit tenni egy alkesszal aki nem akar lemondani hiaba bantanad te kerulnel szarba
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!