Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Hogy fogadnátok ha a...

Szülök! Hogy fogadnátok ha a 21 éves lányotok egy normális romával jönne össze?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
45%
Keresném a kandikamerát...
2019. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
63%

Érdekelne a fiú családi háttere, hol tanul/dolgozik és mik a tervei karrier terén. Mondjuk akkor is érdekel ha magyar, vagy akár csehszlovák. Ha normális, és ezt egy okos szülő egy rövid beszélgetésből el tudja dönteni, nem ellenezném.

Egyébként, apró érdekesség amit felfedeztem, hogy Magyarországon manapság túlnyomórészt szinte csak olyan embereknél, olyan körökben van jelen a rasszizmus, akik emberileg egy utolsó cigánysori bűnözővel alig érnek fel. Kicsit ironikus, amikor a munkanélküli, házastársát bántalmazó lakótelepi 80-as IQ-jú kocsmai kötekedő áll neki cigányozni, és ha valaki megkérdezné, mi baja a romákkal, valószínűleg elsorolna pár tulajdonságot amik rá is 100%-ban igazak. Az USA-ban az ilyet nevezik white trash-nek.

2019. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az egyik legjobb barátom-kollégám cigány,magyar lányt vett feleségül,amikor még csak jártak óriási balhé volt amikor hazavitte.tiltották tőle,megpofozták amikor megtudták hogy nem szakított a sráccal..Utálta a csaj családja ok nélkül,pedig nem csak nem is ismerték.Egy nagyon korrekt,jómodorú,tanult,kifejezetten jó szakember a srác,némezországban kölcsönkérték különböző cégek a miénktől,mert volt olyan munka amit csak ő mert bevállalni és hibátlanul megcsinálni,hegesztésről van szó,olyan órabérben volt már 2010 körül ami manapság is extrém magasnak számít..eközben a lány otthagyta a családját és összeköltöztek,lány nem tartotta a kapcsolatot a szüleivel csak az öccsével,nemsokára házat vettek,összeházasodtak,született egy gyerek.Akkor megjelentek a csaj szülei,százszor bocsánatot kértek,dédelgették az unokát..Megismerték a srácot és rájöttek hogy hibát vétettek amikor ismeretlenül ítélkeztek felette..cigány és cigány között is van különbség,nem mindegyik tarhál az utcán,lop,csal hazudik.Tény hogy nagy részük problémás és nem hajlandó beilleszkedni a társadalomba,de vannak jó romák is.
2019. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
54%
Apád fehér cigány.
2019. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem lenne vele bajom.
2019. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
81%
Csak megerositeni tudom a #10-est.
2019. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

A párom 34 éves. Ott jöttünk össze ahol dolgozik. Több nyelven beszél. Rendes. Kultúrált ember.

A családja is normális. Akár egy átlagos magyar család. Annyi h a bőrük kreolosabb.

2019. jan. 14. 22:01
 18/46 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, mint ha bárki más normális emberrel.
2019. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg nehezen. Ennyi rossz tapasztalat után nehéz félretenni az előítéleteket. Félnék, hogy milyen lehet a családja, ismerősei... Meg ő maga, valójában. Kifelé mutatni bármit lehet.

Színtiszta előítélet, de nem bíznék benne, és valószínűleg enyhe undorom is lenne, az pedig biztos, hogy szégyellném mindenki előtt és nem beszélnék róla.

Lehet ezért megkövezni, de sajnos a rosszabb fajta 99% miatt ez a kép alakult ki bennem róluk.

Őszintén sajnálom azt az 1%-ot, akik tényleg normálisak és tisztességesek, és a többi miatt elítélik őket. De hazudni nem fogok, én is ezt teszem.

2019. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
42%
21 vagy dolgozol miert nem koltozol el onnan? Ilyen szulovel nem lennek. Oke a c....rol sok rosszat hallani de vannak kivetelek en is talalkoztam nehany normalissal es ha a csaladja is rendben van akkor nincs akadalya. Attol mert apad rasszista nem dontheti el helyetted hogy kivel vagy
2019. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!