Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Hogy fogadnátok ha a...

Szülök! Hogy fogadnátok ha a 21 éves lányotok egy normális romával jönne össze?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
28%

Kivenném a fegyverszekrényből a 9mm-est, meg a sörétest...

Apuci megy háboruzni!

2019. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok. Nyáron dolgoztam.

Nincs keresetem sajnos.

Ettől függetlenül. Ha lenne se tudnék annyit félre rakni, hogy kivegyek vhol szobát. Az egyetem miatt nem mindegy hogy hol laknék.

2019. jan. 14. 22:35
 23/46 anonim ***** válasza:
34%
Még csak 28 vagyok, de a roma és a normális kizárják egymást szerintem! Életemben nem találkoztam még egyel sem. Maximum egy ideig azt hittem róla, de mindnek van valami stiklije. Vagy írástudatlan, vagy erőszakos, vagy lop, csal, hazudik... Nem vagyok én sem tökéletes de ezekkel nem lehez még szót érteni sem, mint ha nem is emberek lennének lol.
2019. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
71%
Örömmel, ha szeretik egymást és hasonló az érdeklődési körük.
2019. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi ideje vagytok egyutt? En a helyedben kiismernem. Vannak normalis c. ismeroseim de az a baj hogy a c. ver benne van az osszesben. Nem vagyok rasszista ez tavol all tolem es soha nem iteltem el senkit a fajtaja miatt. Sajnos tapasztalatbol mondom hogy vagy lop hazudik csal vagy tenyleg egy analfabeta stb es a csaladja hiaba normalis(nak latszik) ha gaz van jonnek 300-an.

Inkabb ismerd ki alaposan es ha oda erik a kapcsolat akkor koktozzetek ossze nem kellene neked allni az alberletet hanem felesben vele.

2019. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
50%
Én értelmesnek neveltem a lányom, ő a szivárványpóniról is tudja, hogy nem létezik.
2019. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
20%
Valamelyiket biztosan agyonverném.
2019. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
65%

Tudom,tudom le leszek pontozva!

22 éves lány vagyok roma származású, apum oldaláról ( kib+szott fehér bőrű)🤣🤣🤣 ferjem édesanyja utalt engem onnantól h még tudta van bennem roma vér 👏👏 ,azt mo Ez a biztos egy mocskos kukás vagyok,egy cigány k**va. (Ezzel a fiát is minositette) szóval szerinte bárkivel összejönne:)).bár nem jártam egyetemre,4eve dolgozom. Jelenleg ithon tartozkodom mert van egy 1 éves kislányunk .Mosók, főzök, takaritok mint minden normális háziasszony,ellátom a a gyermekemet,ferjemet,és magamat is.2 ev után rájött h vannak "kozottunk" is normálisak nem csak olyanok akik sorra gyártják,a gyerekeket hogy az állam fizessen.En úgy gondolom hogy nincs olyan hogy Magyar,Román, Cigány,Angol....csak olyan hogy jó és rossz ember létezik:) De azért még azt is melle tennem hogy gondolkodjunk már el azon is hogy a híradóba iket hallunk .Az anya vagy apa(magyar) meg ölte gyermekét,elásta élve, anyját szúrta le ..apját baltával darabolta fel ...És ezek sem cigányok, hanem magyarok ..sajnos ez az igazság. Én azt mondom inkább lopjon valaki mint a gyermeket vagy bárkit megöljön...És az sem mellékes hogy azért lássuk be a cigányok lopnak ,a mi országunkat mégsem egy cigány lopta el...Nem egy cigány miatt szenved az országunk...Kedves kérdező, nem vagy már kicsi,én azt mondom állj a sarkadra és dönts,ne hagyd hogy más befolyásolja az életed,az csak a tiéd, és úgy éled ahogy szeretnéd,de tartsd nyitva a szemed,hidd el egyikőnk sem tud 100% jó választ adni a kérdésedre, mi nem ismerjük az illetőt ezért el sem ítélhetjük,először te magad győződj még arról hogy tényleg rendes fiú, aztán havakarod még lesz időd meggyőzni a családodat is erről. Minden jót kívánók neked!

(Utólag is elnézést a helyesírási hibákért, gyorsan gépeltem)

2019. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de nem tudom értelmezni a nornális és roma szavakat mondaton belül.
2019. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
82%

Miskolcon nőttem fel, gyerekkoromban sokat bántottak cigányok és nem cigányok is.

Elővigyázatos vagyok nagyon, kerülöm a találkozást az utcán, ha tehetem.

Viszont: az évek során több normális cigánycsaládot is megismertem (nem Miskolcon, sajnos ott tényleg durva a helyzet), olyanokat is, akik önzetlenül segítenek másokon-nem cigányokon is..Szóval adnék egy esélyt.


Off, de itt sok hozzászóló háborog a dolgon, miközben a megnyilvánulásaik kb. egy szinten van az általuk annyira gyűlölt népcsoport problémásabb tagjainak stílusával.

2019. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!