Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Hogy fogadnátok ha a...

Szülök! Hogy fogadnátok ha a 21 éves lányotok egy normális romával jönne össze?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
32%
#30 Igen, én végig azon röhögtem, hogy kikelt mindenki az apa ellen : miközben a gyk-n mindenki a gyerekverést favorizálja (minden második pofont adna a gyerekének, illetve az aktuális tinédzser kérdezőnek) , és mindenki Bangladesezik.
2019. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
85%

A nagynéném is egy roma férfihoz ment feleségül anno,szülői áldás és jelenlét nélkül,mert hogy nagyon ellenezték.De hát a szerelemnek megálljt parancsolni nem lehet.

Hozzáteszem,mi,a család többi tagja,nagyon bírtuk az illetőt,mert egy borzasztó jó humorú srác volt és az,most is.

De.

Dolgozni nem szeret,kártyázni igen(pénzre)és igen,humorral próbálta mindig oldani a feszkót otthon,mikor miatta nem tudták a számlákat kifizetni.Szóval együttélni egy ilyen emberrel nem tudnék és nagyon nem viselném én sem jól,ha a lányom hazaállítana egy roma férfival.Mert az elején ővele sem volt baj,aztán ahogy szokták mondani,kijött a vére.

A legnagyobb probléma pedig az,hogy a gyerekeik detto ezt az életvitelt favorizálják,pedig az anyjuk orrvérzésig dolgozik.

2019. jan. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
34%
28! Cuki vagy, de te nem is full roma származású vagy. Egyébként de, az ország egy roma miatt szenved. Nekem is volt olyan barátnőm, aki mondta, hogy ő bizony félcigány, évekig barátnők voltunk, de neki már a szülei sem cigányként nevelkedtek, így neki is csak a bőrén látszott, semmi máson.
2019. jan. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
60%
Lehetséges, hogy te is cigány vagy, csak a fater ezt elhallgatta és most megdöbbent a választásodon.
2019. jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
65%
Máskülönben meg, látogass el a police.hu; körözöttek listájára.
2019. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
78%
A kulcsszó a normális, a bőrszíne nem igazán érdekel. Nekem is más rasszú házastársam van.
2019. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon nem örülnék, hogy szépen fejezzem ki magam.
2019. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jan. 15. 15:04
 39/46 anonim ***** válasza:
74%

Szeretném megismerni a családját is, mennyire normálisak, de ez akkor is így lenne, ha nemcigány lenne. (Ismertem már olyan nem roma embert is, aki normális volt, de a családja hülye, de nem ez alapján ítéltem meg, amikor láttam, hogy őrá ez nincs hatással.)


"az évek során több normális cigánycsaládot is megismertem (nem Miskolcon, sajnos ott tényleg durva a helyzet)"

Attól, hogy te valami gettóban laktál, még nem kellene rossz hírét keltened egy egész városnak. Én Miskolcon is főleg diplomás cigányokkal találkoztam, az egyikük korábban Brüsszelben dolgozott. Ha normális emberek közt mozognál, nem lennél rasszista.

2019. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Polgár Sándor Páty válasza:
63%
A taktikájuk a bizalomba férkőzés, és ha érettnek érzik az időt,elő jön a vérük, s megbánod még azt is hogy megszülettél. Én is megjártam.
2019. jan. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!