Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisfiam edesapja egy gazembe...

A kisfiam edesapja egy gazember es csaló?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kisfiam (8) es en egyedül élünk. Az edesapja kiment kulfoldre dolgozni es mar honapok ota nem tudjuk vele felvenni a kapcsolatot.legutoljára azt az üzenetet irta a nagyobbik felnott lanya (nem en vagyok az edesanyja) hogy ne keressük tobbet az apját, mert meghalt. Ilyen nehéz helyeztben mit tehetnék? A gyámhatóságot felkerestem de mivel külföldön tartózkodik igy nem tudnak segíteni. Kihez fordukhatnék segitségért? A kedved apuka egy gazember, valoszinű hogy nem halt meg, csak nem akarja a gyerektartást fizetni amit a birosag megitelt neki.

2019. jan. 15. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
És mi van ha tényleg meghalt? Erre nem gondoltál?
2019. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar állampolgár, akkor tegyél egy próbát a külügyminisztériumnál. Vagy ha van ismerős a mobilszolgáltatónál, ő megtudja nézni, hogy él-e, és használja-e a mobilját. Végső eset a magánkopó.
2019. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kulugyminiateriumot meg nem probaltam. Magankopo? Hogy lenne arra penzem ha az a rohadek gyereket csinalni tudott de mar gondoskodni nen rola es egyedul nevelem a kisfiamat?
2019. jan. 15. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfi szülei, rokonai, barátai tudják, hogy "meghalt"? ezt nem olyan nehéz kideríteni.
2019. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
A nagylány nem tud segíteni? Ő honnan kapta az infót hogy az apja halott??
2019. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A külföldi tartózkodási helyét ismered? Az ottani illetékes hivatalt kellene mnegkeresni és kikérni tőlük a hivatalos dokumentumot. Már csak azért is, mert a gyermek az apja után árvaellátásra jogosult. Magyarországon biztos, de utána kéne nézni, hogy abban az országban is van-e hasonló típusú ellátás, met akkor onnan is járhat. A gyámhivatalnak szerintem segítenie kéne, ők hivatalosan is felvehetnék a kapcsolatot a külföldi szervekkel (főleg ha EU-s országról van szó).
2019. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy egy kvázi idegen ember az mondja, hogy meghalt nem feltétlenül igaz.

Be kell adni egy keresetet, vagy feljelentést a megfelelő bíróságra, annak nem tudom mi a menete.

Majd jönnek az okosak és a véresszájú anyukák és megmondják a tutit.

2019. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Azert itt reszben te is hibas vagy. Nem hiszem higy most derult ki mekkora suttyo tehat az hogy gyereket csinalni tud valaki ahhoz ket ember kell.

Egyebkent keresd fel az anyjat apjat ha meg elnek vagy mas rokont akivel ugy gondolod tsrthatja a kapcsolator es kerdezd ki oket.

2019. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ügyes ember! Egyedül csinált gyereket. Anyuka meg milyen finom.
2019. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Hol az örökség? Ilyenkor hivatalosan a hagyatéki tárgyaláson te, mint a kisfiad törvényes képviselője, kötelező ott lenned. Csak maradt utána pár kabát... Roha..dék.
2019. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!