Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám részéről ez...

Szerintetek anyám részéről ez szarkazmus volt?

Figyelt kérdés

A párom beteg és megkértem anyámat, hogy nyugtasson meg és ha tudja magyarázza el a leletet mivel ő a munkája miatt érti a szakkifejezéseket.

Anyám kapcsolatunk kezdete óta gyűlöli a páromat és mikor a betegség esetleges halálos kimeneteléről kérdeztem akkor furcsa hangnemben azt válaszolta "Hát reméljük jó lesz...ki kívánja másnak a halálát?"

Illetve elköszönéskor olyan szavakat használt amiket soha nem szokott. Például: Megköszöntem erre ő "ugyanmár, értetek bármit"

Illetve "puszikállak titeket"

Ezeket mind olyan illedelmes, távolságtartó hangnemben (hogy lássátok a kontrasztot, máskor szerussz-al köszön vagy viccből azt mondja "nagyon szívesen, majd a számlámra kérem az összeget" )

Azon gondolkodom vajon tényleg kárörvendést hallottam rajta vagy csak a sok stressztől láttam bele.

(Tudom, ti is nehezen mondjátok meg innen, de bàrmilyen tippet elfogadok)



2019. jan. 15. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Milrt nem kértél meg mást,ha veled is ilyen...
2019. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te jobban ismered anyukád,kívánná másnak a halálát? Te hány éves vagy amúgy? Ők nélkül nem -bírja a párod?
2019. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. Bárkit van jogod utálni a világon, neki az volt az oka, hogy párom nem beszélte tökéletesen a nyelvet és nem volt munkája.

Voltak megjegyzései, hogy ha mégegyszer találkotunk, elintézi, hogy ne jöjjön össze még egy alkalom de nem akarom elképzelni, hogy valakiben ennyi gyűlölet legyen

2019. jan. 15. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Addig jó míg nem tudod.
2019. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Hat ha valoban ilyen az anyad akkor lehetseges hogy karorvendesvol mondta.. de ha igy van akko eleg szivtelen
2019. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi áll a leleten?
2019. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem kérdezed meg tőle? Nekem furák az emberek néha esküszöm. Nekem ha valakivel valami bajom van, megmondom neki. Ha kérdésem van hozzá megkérdezem tőle. Persze nem munkahelyen. (Természetesen nem azért, mert nem ismerem fel a szarkazmust, hanem mindjárt megteremtem a lehetőséget arra, hogy megbeszéljük.)


Amúgy nekem elég erősen szarkazmus szagú, de nehéz megmondani.

2019. jan. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!