Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom nem találja helyét...

Lányom nem találja helyét itt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is külföldre akart menni, én belehalnék ha elmenne. Sajnos időközönként kiborul emiatt mert kijön a stressz amit magába fojt.
2019. jan. 16. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el
2019. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
El kell hogy engedd,nem tarthatod erőszakkal magad mellett ! Lehet ha el megy majd inkább visszajön,de ha nem engeded el akkor te leszel a rossz és érre rá mehet a kapcsolatotok is...
2019. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Eloszor neked kellene felnoni...
2019. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
De az sem helyes, ha magadhoz láncolod és nem engeded el külföldre. Fáj, de na, akkor is ez az élet rendje. Nyugtasson meg a gondolat, hogy esélye van egy jobb életre, mint ami ebben az országban zajlik.
2019. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd hogy élje az életét. Ez most róla szól, nem rólad. Na ezért szar hogy a nőkbe verik, hogy csak a gyerek az életcél, különben szar emberek... Aztán rátelepednek a gyerekükre.
2019. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor is rosszul lettem mikor 1 hónapra ment ki Londonba. Most meg Amerikába készül...
2019. jan. 16. 19:14
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
90 napig tud távol lenni, ugyanis az uSA-ba estaval tud belepni, ami ennyit enged. A semmire nem fog engedelyt kapni a letelepedesre, semmilyen papirja nem lesz, mem maradhat hacsak nem akar “bujkalni”. 3honapra meg tudjuk mar elengedni a felnott gyereket.
2019. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Letelepedni megy, suliba és mellette meló.
2019. jan. 16. 19:20
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Utolso vagyok! Egyebkent kivancsi vagyok, hogy csak almodozik e a gyerek Amerikarol vagy osszerakta e mar azt a minimum felmilliot (nagyon minimum!!!!) ami szukseges egy amerikai kiruccanashoz. Felteve ha dolgozni megy, es lesz kint keresete, ha nem lesz akkor legyen ez a penz inkabb millio folott. Nem olcso a vilaglatas.


Amugy a kerdes meg a valasz alapjan azt mondanam, hogy kamu a kerdes ezzel a sok pontpontponttal meg infantilis stilussal.

2019. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Moncsicsi9876 ***** válasza:
71%
Kedves kérdező bármennyire is nehéz neked,de el kell engedned.
2019. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!