Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 évesen mennyire voltatok...

21 évesen mennyire voltatok szabjára engedve?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a szülők korlátoztak titeket? Legyen szó új emberek megismeréséről, randiról, buliról vagy csak úgy a mindennapokban. Mennyire szóltak bele ezekbe?

2019. jan. 16. 22:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Mivel akkor már fősulira jártam, és dolgoztam, nem korlátoztak semmiben.
2019. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
A szablya igen veszélyes vágófegyver, ha ráengedtek volna, most nem írnék itt. Különben ly-nal írják.
2019. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Már 18 évesen nem laktam otthon szóval semennyire nem szoltak akkor már bele. Viszont mikor otthon laktam azért is szóltak hogy 2 egymást követő napon délután nem voltam otthon ( szabadnapomon 18 évesen)
2019. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
21 evésen már a mostani férjemmel éltem és terhes voltam a kislányommal, 18 evésen már dolgoztam és nem szóltak bele semmibe:)
2019. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire, lévén hogy külföldi egyetemre mentem.
2019. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Nagyjából már 14 éves korom után inkább ez a "közösen megbeszéljük" volt, majd nagykorúságom után is, azzal a különbséggel, hogy akkor kevésbé próbáltak lebeszélni dolgokról.

De ha találkozni, randizni, bárhová el akartam menni, mehettem. De mondom, 18 előtt is.

Az viszont bevett szokás, már bőven túl a nagykorúságon, oda is vissza is, hogy a családban egymást tájékoztatjuk, hogy ki mikor merre járkál kb. De ennek biztonsági okai vannak, semennyire sem hatalomgyakorlási.

2019. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Semmenyire,eleve arra neveltek h önellátó legyek,képes legyek önálóan dönteni. Max tanácsot adtak,de nem korlátoztak,már 17 évesen se igazán. Nem is maradtam mama hoteles,a kettő összefügg ugyanis..
2019. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
16 éves korom óta volt saját bevételem. Nem kell hatalmas összegekre gondolni, de arra bőven elég volt, hogy egy fagyit, mozit fizetni tudjak néhanapján. A szüleim már ekkor sem szóltak bele a dolgokba. Mondjuk nem is éltem kicsapongó életet. 21 évesen már tényleg semmibe nem szóltak bele. Volt véleményük, de a döntés az enyém volt.
2019. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
21-22 évesen egy másik országba költöztem XD
2019. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Lol. Teljes mértékben, mert mondjuk felnőtt 21 éves nő vagyok?! Elég szánalmas lenne, ha ők mondanák megy, hogy mondjuk mikor találkozhatok a barátaimmal.
2019. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!