Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért takargatják magukat...

Miért takargatják magukat egymás előtt a családtagok?

Figyelt kérdés
Nem az lenne természetes ha megismernék, hogy hogyan néz ki a felnőtt férfi és a női test?

2019. jan. 18. 13:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%
Születésemtől kezdve 10 éves koromig leshettem otthon a meztelenkedni szerető anyámat, bár ne láttam volna inkább. Úgyhpgy az én válaszom;nem.
2019. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Te szívesen nézegetnéd a meztelen szüleidet? Ilyen erővel az is természetes lenne, ha ők a konyhaasztalon csinálnák, míg te a kajádat eszed, nem?
2019. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Nem lenne természetes, ha egymás előtt szexelnénk, és éppen oda szrnánk, ahova sikeredik? Ha barlangban laknánk, esetleg a bokor tövében, nyersen ennénk mindent, és a nappal kelnénk-feküdnénk?

Sok dolog van, ami bár természetes, nem feltétlenül van helye már az életünkben.

Nem vagyok prűd, de megismerheti a gyerek a női és a férfi testet úgy is, hogy nem nudizik otthon a család.


Bónusz: én kifejezetten nyugodtabb lennék, ha a gyerekem NEM venné természetesnek, hogy pucér emberek vannak körülötte.. igenis szólaljon meg benne a vészcsengő, ha valaki pl mutogatja magát neki, igenis fogja fel, hogy a szatírok elmebetegek, és nagyon nem normális, amit csinálnak.


Lehet úgy is szeméremérzetet és intim szférát nevelni a gyerekbe, hogy ezzel együtt nem szégyenli a testét, és nem ismeretlen számára az emberi test.

2019. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Ez igen... A te gyereked sem szívesen lennék.
2019. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
32%

Mennyi dperessziós ember van.

Azért az nem ugyan az amikor otthon a család tagok nem szégyenkeznek egymás előtt vagy a konyha asztalon kefélnek!!!

Ezt azért illene normálisan elválasztani egymástól.

2019. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy nudizzom otthon mindenki, csak nem értem, hogy sokan miért zárják magukra hetvenhét zárral a fürdőszobaajtót a saját gyermekeik előtt.
2019. jan. 18. 13:51
 7/47 anonim ***** válasza:
77%
Mert senki sem akarja látni a meztelen szüleit véletlenül sem. Kapizs?
2019. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
81%
Mert, miért nem kellene? Anyuka terüljön szét az ágyon és mutogassa; látod fiam ez itt a csikló.
2019. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az kellene az alapnak lenni, ha a családtagok nem takargatnák magukat. Ez nem azt jelenti, hogy legyenek folyamatosan meztelenek, de ne legyen probléma ha meglátják egymást ruha nélkül. Manapság meg főleg amikor mindenhonnan tökéletes testeket lát (tv, internet, magazinok) és már fiatalon elkezdi azt érezni, hogy ő így csúnya.
2019. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
30%
És akkor még a szüleit is utálni fogja hogy az ő ronda testük miatt lett ő is ronda. Azt nem fogja felfogni hogy az nem ronda meg az természetes test.
2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!