Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják a szüleim hogy...

Miért mondják a szüleim hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Nincsenek ismeroseim, ok nem segitenek, betenni valahova. Hiába dolgoznék akárhol napi 8 órát, 1 muszakban, neten pláne az aprohirdetesi oldalakon, kamu munkak vannak tobbsegben meghirdetve. De van olyan is ami nem kamu de nem véletlenül van meghirdetve.

Netrol szedtem az eddigi alkalmi munkáimat, de az a baj,ezek egyik sem volt határozatlan ideju allas, gyárban is voltam már tehát sok helyen.

Viszont masfél eve elkezdtem tanulni egy okj szakmát ami meg tart,meg egyetemre felvettek fizetosre de diakhitel2 bol allom.

Viszont a szuleim azt akarják hogy dolgozzak,mar ilyen keson 26 eves vagyok,ne tanuljak,nekem már dolgozni kell nem tanulni.

En erre nem tudok mit mondanu,reszben igazuk van,reszben pedig nem mert, korábban nem vettek fel egyetemre, rossz errettsegi miatt, es akkor sem talaltam munkat. Most legalább 2 év mulva meglesz a okj szakmám is az hamarabb is, es a diploma is

De addig 1. Nem tudok hol mit dolgozni,2 . Tanulás,a gyakorlat az iskola minden lefoglal.

26/f


2019. jan. 18. 15:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
88%
persze, persze, eltartod magad tizenhat éves korod óta, de most sem dolgozol... Tudod kinek kamuzz.
2019. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
70%
Te egy reménytelen eset vagy kérdezö!
2019. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
38%
Eletkeptelen oriascsecsemo
2019. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Azert mert tanulok meg gyakorlaton vok?:D erdekes felfogas. Menjetek vissza hetfon gyarba robotolni. Vagy ha tanult emberek vagytok, akkor ti miert tanultatok? Nem azert hogy vigyetek vmire?
2019. jan. 18. 23:47
 25/42 anonim ***** válasza:
68%
Tanult ember vagyok. Amennyire annak kell lennem. Üzletvezető vagyok... nem éppen gyári robot🤣
2019. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
48%
Tanult ember vagyok. És munka mellett is képzem magam, nem tartam el magam szerencsétlen családommal -ugyanis kivitelezhető a tanulás munka mellett is. Persze kényelmesebb élősködni-de aki felnőtt ember létére nem bírja meló mellett az iskolát, az ne tanuljon, ugyanis nem elég jók a képességei. A Meós kollégám heti öt napot dolgozik, hétvégén képzésre jár, autista gyermekek mellett akar ugyanis dolgozni. Nehéz az iskola, mégis becsületesen dolgozik mellette. Igaz, neki a pedagógusi végzettsége ott van alapnak.
2019. jan. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
17%

Tanulj amennyit tudsz, mellette meg dolgozz. Én 28 vagyok. Dolgozni kezdtem 21 évesen, meguntam, hogy csak egy munkás vahyok, semmi jövőképpel és elmentem egyetemre 24 évesen. Életem legjobb döntése volt. azért ne tanuljak mert "már ilyen korban nem szokás"? :D

Én is hallgattam ezerszer, hogy ezt a dumát,de most lenne már egy kevés pénzem,ugyanazt a munkát vegezném évek óta...ne törődj a szuleiddel, ők egy masik világban élnek. Van csoporrtarsam, aki 42 éves. Megunta a munkát, gondolta kivesz pár év szabit és a megtakarításból él addig.

2019. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%
Az eletkepes ember munka mellett is tudja kepezni magat
2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
39%

Ne hallgass a sok rosszindulatú élettelen kommentelokre! Csak a szájuk nagy!

Engem is ezzel nyaggattak egy időben mikor csak 16 voltam és úgy h lány vagyok

Valahogy bird ki ezt a pár évet v hónapot mert sokat számít!!

Nincs egy haverod, vagy ismerősöd akitől esetleg szobát tudnál bérelni?

Igaz, Pesten ez szinte lehetetlen de probald meg

2019. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

"Engem is ezzel nyaggattak egy időben mikor csak 16 voltam és úgy h lány vagyok"

Te 16 voltál. Ő 26. Azért van különbség. Az meg hogy lány vagy nem tudom mit módosítana a dolgon. Egy nőnek (mert 26 évesen már felnőtt nő) illenék nem az anyukája cicijén lógni. Nem kell külön élni, de illenék haza adni valamennyi pénzt illetve a saját költségeit állni.

2019. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!