Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nyíltan szélsőjobboldali,...

A nyíltan szélsőjobboldali, Hitlert szerető szüleim hogy reagálnának, ha megtudnák, hogy a baloldallal szimpatizálok? 20/F

Figyelt kérdés

Kiskoromban is szélsőjobbos nevelést kaptam,Kárpátia,Egészséges Fejbőr stb koncertek,gárdisták vettek körül,ilyen emberek közé vittek.

Egy ideig hatottak is rám,de 13 évesen rájöttem,hogy a baloldal az egyetlen helyes út.Engem mindenki szélsőjobbosnak hisz,de amúgy Kádar Jánost,az MSZP-t és leginkább az EurópaiBaloldallal szimpatizálok.

Ezt elöbb utóbb a szüleim is megtudják.



2019. jan. 18. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell ilyeneket megtárgyalni olyan emberekkel akikkel nem hajlandóak az eszme cserére.
2019. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Semmi kozuk hozza mert minsenki azon az oldalon all ahol akar. Kit erdekel mit szolnak? Felnott ffi vagy van dontesi jogod es van eszed eldonteni kiert rajongsz es kesz ennyi. Ha happognak meg ez van vagy beletorodnek vahy fojenek a sajat levukben akkor.
2019. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy az ilyen idióták nevelnek vagy tényleg elmebeteg, valóban nácikát, vagy pont hogy komcsikat, szélsőséges balosokat, stb.


Mert a szélsőséges eszméket vallók között az ember hajlamos lesz totál az ellentétévé lenni.


Kérdező, szerintem próbáld inkább a centrum felé venni az irányt.

2019. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Beteg egy család vagytok....
2019. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, még annyi hogy sztem töröld az előzményeid.
2019. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Akkor meg fognak érteni, ugyanis a mai baloldal (főleg az antifa) a hitlerjugend megfelelője, mind megjelenésben, mind hozzáállásban, mind eszközökben.

Az alma nem esik messze a fájától...

2019. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló vagyok én is. De ha fiam oda állna elém egy ilyennel, pont nem érdekelne. Vannak ennél fontosabb dolgok is az életbe, mint a politikai nézet. Nagyon nagyon hidegen hagyna, felőlem fideszes is lehetne, nem érdekelne. Nem az lenne a célom, hogy a fiam ne gondolkozzon hanem, hogy találja meg a saját útját. Ha szerinted ez a járható út, hát legyen. Ez kb annyira ütne szíven, mintha nem ugyan az lenne a kedvenc színűnk.
2019. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor ne mondd el nekik, mert nem fognak rólad leszállni. Én is jobbos vagyok, de én nem szólnék bele a gyerekem választott nézetébe, max magamban lennék csalódott. Mindenki a maga igazságát érzi igazságnak.
2019. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére mind a fasizmus, mind a kommunizmus megbukott. Lehet egy normálisabbat létrehozni.

[link]

2019. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha ilyen szüleim lennének a kapcsolatot is megszakítanám velük.
2019. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!